| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | bipolar Bozukluk |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kombinasyon İlaç Tedavisi Bipolar Bozukluğu

bipolar bozukluk tanısı alan hastalar genellikle ruh halini ilaç reçete edilir . Bunlar genellikle hayatlarınıngeri kalanı için ilaç gerektirir . Bu tanı ile insanların görüşlerini çarpıtmak ve davranışlarını değiştirmek mani depresyon gitmek ruh hali var . İlaç bu ruh hali önlemeye yardımcı olabilir . Depresyon

doktor böyle depresif ruh tedavisinde lityum gibi duygudurum dengeleyici reçete edebilir . Duygudurum gibi antipsikotik ilaçlar ve antidepresanlar gibi diğer ilaçlar ile kombine edilebilir .

Duygudurum bipolar tanısı tipik polarize mani ve depresyon arasındakiruh hali önlemeye yardımcı olur. Antikonvülsanlar , başlangıçta duygudurum olarak gelişmiş olmasa da etkili olabilir . Onlar hasta bir manik duruma gitmek neden olabilir çünkü

Antidepresan ilaçlar bazen öngörülen , ancak yakından izlenmektedir .

Mania

manik faz tedavisinde kullanılanilaçların bazıları lityum , benzodiazepinler , antipsikotikler ve antikonvülzanlar vardır .

benzodiazepinler bazen sakinleştiriciler,hızlı hareket içerir olarak adlandırılan ilaçlar Ativan , Xanax ve Klonopin . Genellikle bir saat içinde anksiyete yardım sağlamak ve uykusuzluk ve manik devletler ile yardımcı olabilir . Bu ilaçlar son derece bağımlılık ve bazen duygudurum etkisi kadar sadece verilir.

Antipsikotikler bazen akut mani, bipolar halde hastalar için reçete edilir , psikoz neden olabilir . Antipsikotik ilaçların akut manik devletlere eğilimli hastalar içingünlük ilaç rejiminin bir parçası haline gelebilir . İlaçlar Of
Önemi bipolar bozukluk ihtiyaçlarını tedavisinde kullanılan

Çoğu ilaçlar ilacın tam etkisini hissetmek için hastalar için bir tedavi edici seviyeye inşa etmek. Onlar kendi belirtilerden herhangi bir yardım alıyorsanız hissetmiyorum bile bipolar hastalar , reçete ilaç alarak devam etmek için önemlidir . Doktorlar genellikle belirtiler bazı acil yardım sağlamak için başlangıçta bir benzodiazepin reçete .

Ilaç etkisini alır sonra , bir bipolar tanısı olan hastalar normale döndü daha iyi hissediyorum ve gerekir . Bu ilaç alarak devam etmek çok önemlidir . Onlar daha iyi hissediyorum çünkü hastalar genellikle ilaç durdurmak , ancak onlardoğru ilaç alıyor , çünkü onlar kadar iyi hissediyorsuntek nedeni budur . Onlar durursa , onlar sonunda tekrar belirtileri yaşamaya başladınız - vebelirtiler önce onlar daha kötü olabilir . Builaç rejimi ile devam etmek şarttır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com