| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bilişsel Davranış Terapisi ile Genel Anksiyete Bozukluğu Tedavi nasıl

genel anksiyete bozukluğu tedavisinde kullanılan çeşitli psikoterapi teknikleri arasında , bilişsel davranışçı terapi (BDT ) tek başına veya ilaç ve /veya diğer yaklaşımlarla kombine olarak etkili olabilir nispeten popüler bir stratejidir . TCMBhasta geliştirilmiş bir duygusal devleti kurmak yardımcı olmak için bir hastanın varsayımlar ve olayların bilişsel yorumların değişen üzerinde duruluyor . Bu ruh hali, anksiyete ve başka hastalıkların geniş bir yelpazede tedavi etmek için kullanılır. Sen Psikoterapist
Dergi
ihtiyacınız olacak şeyler
1

kullanarak bilişsel davranışçı terapi için hazırlanın Daha Talimatları Bilişsel Davranış Terapisi ile Genel Anksiyete Bozukluğu Tedavi
göster
günlük yaşam ve bu olaylar ile ilişkilendirmekduygu , düşünce ve davranış başınızaşeyleri kaydetmek için bir günlük tutmak ya da dergi. Çünkü hissettirecekşekilde tabii ki önemli olaylarının yanı sıra sizin için önemli görünüyor olayları kapsar.
2

yoluyla tedavi ile profesyonel bir terapist ile bire -bir bilişsel davranışçı terapi birleştirerek düşünün uygun ilaç ve bir kendi kendine yardım ya da 12 adım grup .
3

doktor ve psikiyatrist ile genel anksiyete bozukluğu için bilişsel davranışçı terapi tartışın ve onun bilişsel eğitimli eğer psikiyatriste sor davranışçı terapi . Değilse , önermek ya da TCMB profesyonel size bir tavsiye vermek için onu sormak .
4

sertifikalı terapistler TCMB aramak için Bilişsel - Davranışçı TerapistlerUlusal Birliği ( NACBT ) aitweb sitesini kullanın alanı ve bilişsel davranışçı terapi hakkında daha fazla bilgi için ( aşağıda Kaynakları bakınız ) .
5.

sorgulamak için bilişsel davranışçı terapi , profesyonel çalışma ve yeniden değerlendirmekbu olaylardan esinlenmişduygu ve düşüncelerini yararlı değildir test varsayımlar ve yorumların hedefi .
6

size olayları ve olayların altında yatan veya tetikleyici yorumlanmış olsaydı önlemek mümkün olabilirdi ki , kendi davranışları ve faaliyetleri not edin daha yararlı bir yol . kendiniz için rahat davranışları , tepkileri ve faaliyetleri bulmak amacıyla , terapist danışarak , diğer insanlara ve olaylara yanıt yeni yollar ile
7

Deneyi.


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com