| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Migren için iğneleri Hakkımızda

Bir migren Mücadele korkunç bir deneyimdir . Aşırı baş ağrısı Bu tür yapabilirsiniz size ışık ve ses duyarlı ve çok kötü Karanlıkta yalan bir şey ama yapmak ve nihayet gitmek için sabırsızlanıyorum zarar . Kronik migren ile insanlar hayatlarını zevk yok gibi atlatmak migren uyaranlara çalışırken çok zaman geçirebilirsiniz . Eğer kronik migren muzdarip ve önleyici medicative önlemler alıyor değilseniz , size enjeksiyonları çeşitlietkinliğini araştırmak isteyebilirsiniz . Tarih

karanlık bir odada kendinizi kilitleme ve bitene kadar bekliyor kullanılan migren içintek tedavi . Yaş ve bilim ilerledikçe, çeşitli ilaçlarağrıyı hafifletti ve muhtemelen gerçekleşmeoranını düşürmek için düşünülenpiyasaya çıktı . Kozmetik Botox enjeksiyonları alma insanların migren önemli düşüşler bildirilmiştir kadar Ancak, araştırmacılar gerçektenyüz veya kafa içine ilaç enjekte aslındabaş ağrısıilerlemesini önleyebilecek fikrine odaklanmak başladı değildi .

türleri

migren için enjeksiyonlar iki tür bulunmamaktadır . Botox enjeksiyonları migren yardımcı düşünce vesüreç tamamen anlaşılmış değil iken , birçok doktor diğer yolları başarısız olursa bu çekim yönetmek için hazırız . Genellikle bulantı sakin ya da ağrıyı azaltmak için kullanılan narkotik enjeksiyonları da bazı ciddi vakalarda migren belirtileri tedavi yardımcı olabilir .
Fonksiyon

Doktorlar emin değil ne genellikleyüz bölgesinde çizgiler ve kırışıklıklar ortadan kaldırmak için kullanılan Botox , yönü migren belirtileri yatıştırır . Araştırmacılarsinir sistemini etkileyenilaç , migren nedensinir sistemininparçalarını değiştirebilir farzet . Diğer tedaviler başarısız vebaş ağrısıhastanın kusma böylece şiddetli ve daha 72 saat boyunca ağrı vardı zaman Narkotik enjeksiyonları kullanılmaktadır . Bu aslında migren tedavisi yoktur , ancakhasta bir inme için susuz veya risk haline gelmez ki .
Hususlar

migren dikkate alındığında belirtileri gidermek enjeksiyonları , birkaç farklı konularda faktör olmalıdır . Narkotik enjeksiyonları son çare olarak kullanılacak , ve onlar da sizin algı ve davranışlarını değiştirebilir , çünkü genellikle bir önleyici tedbir olarak çalışmaz. Botox , potansiyel bir katı tedavi ederken , tamamen anlaşılmış değildir , ve çoğu durumda estetik yan etkileri olacaktır .
Yanılgılar

Birçok kişi sanmıyorum ki onlar nedenleri dış çünkü ,migrengerçek nedenlerini tedavi edebilir . Neyse ki , bu her zamanböyle değildir . Migren genellikle dış olaylar nedeniyle , ancak sorunlu ve bazen diyet ya da başka alışkanlıklarında bir değişiklik yoluyla değişmiş olabilir bu olaylar için vücudun özel bir yanıttır vardır . Hiç başlamadan önceağrı mücadele edecek bir migren tedavi planı geliştirmek için bir doktor ile çalışın .
Uyarı

migren enjeksiyonları çalıştığınıyolu tamamen anlaşılmış değildir . Bir doktora danışın ve bir bakım rejimi uygulamak öncepotansiyel etkilerini ve dikkatle bu tedavilerin yan etkilerini düşünün. Eğer onlar migren yardımcı olacağını umuyoruz sırf kozmetik Botox tedavisi için gitmek asla. Bunun yerine , mümkün olan en iyi sonuçları almak emin olmak için nörolog ile çalışır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]