| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Mide ekşimesi GÖRH |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hazımsızlık kaçının nasıl

Hazımsızlık , asit içeren mide , gelen sindirilmiş gıda oluşur sizin esophagus.Having hazımsızlık doğru itilir eğlenceli değil . Ayrıca denir yaygın bir durumdur " Mide yanması . " Bu gerçekten gününüzü berbat bir acı durumdur . Ondan acı önlemek için yolları vardır . Sen ne yemek izlerken , ve birkaç yaşam tarzı değişiklikleri yaparak , hazımsızlık önleyebilirsiniz . Sen bazı gıdalar
Yaşam kaçının
ihtiyacınız olacak şeyler
Daha Talimatları 1 yemek yemektürlerinin seçici olun


göster
değiştirir. Yağlı gıdalar ve baharatlı gıdalar yemek , hazımsızlık tetikleyebilir .
2

yemek yedikten sonra . Lütfen yemek düzgün sindirmek , böylece , bir süre oturmak . Çok yakında ortaya koyan , hazımsızlık neden olur .
3

çok hızlı yemek yemek size hazımsızlık sonuçları çok fazla hava yutmak neden olabilir . Gıda çiğnemek içinzaman ayırın .
4

Sigara hazımsızlıknedenlerinden biridir . Sigaramideastar zayıflatmak , ve aşırı asit üretirler . Sen bırakma hazımsızlık önleyebilirsiniz .
5

kafeinli içecek ve hatta çikolata İçme , çok fazla asit üretmesine neden olur .
6

Gebelik hazımsızlığa neden olabilir . Hamilelik sırasında , üretilenhormonlar ,kaslar sindirim sisteminde rahatlamaya neden olur . Başınızı ile uyku deneyin yükselmiş .
7

Stres hazımsızlık var neden olabilir başka bir şeydir . Stresi azaltmak için yollar bulun , sizin için de yararlı olmayan şeyler kurtulmak ve stres seviyeleri yükseltmesine neden oluyor .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com