|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık
Sağlığı ve Hastalıkları

İktidarsızlık Cure Sağlıklı Way

Erektil disfonksiyon iktidarsızlık içintıbbi terimdir . Iktidarsızlık kür , bir belirti tedavi karşıt olarakaltta yatan sorunu çözmek için sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmek için önemlidir . Erektil disfonksiyonneden ele tarafından , herhangi bir zararlı yan etkisi olmadan iktidarsızlık giderici , sağlıklı bir yaşam tarzı teşvik edilir . Eğer sigara içiyorsanız Lifestyle

, o çıkmak için önemlidir . Sigara, koroner arterlerdeki kan damarları ve hücrelere zarar verir , kan basıncı ve kalp hızı artar . Alışılmış sigara da ereksiyon tutan engelleyen kan pıhtıları, hangi hasar ve hayati kan damarları teşvik edebilir .

Stres , anksiyete veya depresyon duygu varsa, o bir terapist konuşmak için iyi olabilir . Bu koşullar iktidarsızlıknedeni olabilir , ve bir terapiste konuşurken anksiyete veya depresyonkök adres ve bu belirti hafifletmek olacaktır .

Düzenli egzersiz rutin sağlıklı bir kalp ve vücut korumaya yardımcı yanı sıra artıracak dolaşımını . Egzersiz erektil disfonksiyon tersine çevirmek için sağlıklı bir yoldur . Akupunktur dolaşımını ve doğru dengesizlikleri iyileştirmek için vücudun belirli bölgelerinde kullanılabilir .
Doğal Bitkiler

Sağlıklı bir kalp erektil disfonksiyon tedavi esastır . İktidarsızlık kalp hastalığı belirtisi olabilir . Kalp sağlığı yardım için , kolesterol düşürmek için kremalı soslar , cips ve tereyağı kaçının . Ayrıca diyet Omege - 3 yağ asitleri ekleyin. Somon , ton balığı ve balık yağı takviyeleri Omega-3 tüm büyük bir kaynak vardır . Badem, ceviz , yulaf ezmesi , yulaf kepeği ve zeytin yağı da erektil disfonksiyon kolesterol ve yardım çare düşürmek için harika bir yolu vardır . Vücudunuzun içinde

iltihap iktidarsızlığa neden olabilir . Daha fazla sebze , meyve ve kepekli tahıllar seçimiinflamasyonu azaltmaya yardımcı olacaktır .

Ginkgo erektil disfonksiyon giderici , kan dolaşımını hızlandıran bir bitkidir ve A vitaminiaynı etkiye sahip olabilir .

Bazı hastalar ile erektil disfonksiyon dehidroepiandrosteronun ( DHEA) düşük hormon düzeyleri muzdarip . Doktorunuz hormon seviyesini doldurmak için bir DHEA takviyesi önerebilir .

Çinko , biyoflavanoidleri , amino asit arginin , keten tohumu , vitamin C ve E vitamini de erektil disfonksiyon rahatlatmak için iyi takviyeleri vardır.


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]