| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Fish Tail Mantar

Kuyruk mantar kuyruk çürümesi veya yüzgeç erimesi için başka bir adıdır . Farklı nedenleri ve bu durum karşı koymak için bir dizi yöntem mevcuttur.

Kuyruk ve yüzgeç çürümesi kötü tankı koşulları neden olabilir Nedenleri . Ayrıca, tüberküloz neden olabilir ve uç renk kaybetmeye başlar gibi hastalığın bir dış işareti olarak hizmet edebilir. Kuyruk ya da yüzgeç erimesi için bir başka neden
Tail .Tankın ya da basit bir yaralanma diğer balıkısırma ve Fin Rot

Kuyruk rot veya yüzgeç çürümesi olduğunu en sıksüslü akvaryum balığı türlerinin yaşadığı . Bu kuyrukları veya kanatların kenarları boyunca başlayan bir ilerleyici bir hastalıktır. Durum tedavi edilmezse , bubalığın vücut daha fazla atak içeriye doğru genişleyen başlayacak . Bir balıkdoku yeniden olamaz.
Önleme /Çözüm

yapılacakilk şey,nedeni ne belirlemektir . Neden kirli bir tank varsa , o zaman o ile başlayabilirsiniz . Genellikle, iyileşme sağlamak içinbalığın gıda ile antibiyotik yönetmek gerekir . Diğer peroksit karışımların kullanımını önermektedir. Zamanında yakalanmış ve etkin bir şekilde ele eğer kuyruk çürümesi çok tedavi edilebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com