| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Böbrek Hastalığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Böbrek Sorunları Nasıl Engellenir

Böbrek Problemleri yaygındır , ancak böbrek sorunları önlemek için yolları vardır . Böbrek sorunları milyonlarca Amerikalı etkiler. Birçok kişi basit şeyler aslında böbrek hasarı ve böbrek sorunlarına katkıda kaç fark yoktur . Aşağıda gelecek böbrek hasarı veya herhangi bir genel böbrek sorunları önlemek için bazı ipuçları vardır . Ben önlenmesi için bu ipuçları tüm uygulamanızı öneririz . Talimatlar 1 sık sık böbrek hasarına bağlı asetaminofen , uzun süreli kullanımından kaçının


. Asetaminofen hatta bazı öksürük ve grip tedavileri dahil olmak üzeresayaç şeyler üzerindeana Tylenol gibikarşı ilaçlar üzerinde çoğu maddeler , yanı sıra birçok diğer vardır. Sadece gerektiğinde bunları kullanarak , düzenli olarak bu kullanmaktan kaçınmak için deneyin .
2

herhangi bir ağrı kesici alarak zaman, onlar reçete olabilir ya dareçetesiz , kesinlikle herhangi bir alkol içmeyin olsun . Ayrıca ağrı kesici ile alındığında da böbrek hasarı arttırır , herhangi bir kafein kaçınmalısınız . Karşı ilaçlar üzerinde bazı zaman bu ürünlerden kaçınmak , kafein ve asetaminofen hem de içerir.
3

artrit reçeteli ilaçlar ile dikkatli olun . Son artrit reçete çoğu vekarşı ilaçlar üzerinde ciddi böbrek hasarına neden olabilir . Bir şey almadan önce, bir doktor ile konuşmanız gerekir .
4

Hiç bir böbrek sorunlar yaşadım varsa , diyabetik ya da genetik nedenlerle endişe, düşük proteinli diyet takip etmeye çalışıyorum . Düşük proteinli diyetler daha fazla zarar görmesini önlemeye yardımcı olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com