| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | artrit |

Sağlığı ve Hastalıkları

Artrit ve Sırt Ağrısı için Bitkisel Yardım

Artrit her yaştan insanın grev kronik inflamatuar bir durumdur , ve ağrı , tutukluk veeklem çevresindeki şişlik ile karakterizedir . Artrit yaralanma, enfeksiyon ya da otoimmün bir hastalığın bir sonucu olarak ortaya çıkabilir. Ortak belirtileri şiş ve ağrılı eklem , sırt ağrısı , azalmış eklem hareket ve sabah tutukluğu içerebilir . Eklem çevresindekideri kırmızı bakmak ve ısınabilir . Orada artrit birçok farklı türleri vardır , ve artrit ile ilişkilien sık görülen belirtileri hafifletmeye yardımcı olmak için geleneksel tedaviler yanında doğal otlar kullanmak yararlı olabilir . Şeytan Tırnağı

Şeytan pençesi bel ağrısı ve romatizmalı durumlar için mükemmel bir bitkidir. Şeytan pençesi Ekstre hemen hemen herhangi bir sorun veya durum için de kullanılabilir. Bu bitki ağrı kesici ve anti -inflamatuar özellikleri temin iridoid glikozitler olarak adlandırılan bileşikler vardır. 2-3 kapsül , günde 2-3 kez almak , ya da günde iki kez bir çay bir içecek olarak .
Arnica

ağrıları için bu ot kullanın ve artrit ağrıları . Sıklıkta gerekli kırılmamış bir cilt için krem veya merhem olarak uygulanır. Bir döküntü gelişir ise bu bitki kullanmayın , ve içten yemek yok . Tipik olarak , kurutulmuş arnika çiçek baş ( bir kısım ) ve bitkisel yağ ( beş parça ) yüzde 15 arnika yağı veya 20 ila 25 oranında tentür yapmak için kullanılabilir . Arnica , topikal kullanımı güvenlidir ve reçeteli ilaçlarla etkileşim olmaz .
Ginger

Zencefilvücutta inflamasyonu azaltmaya yardımcı antioksidanlar ile yüklenir özellikle birçok kişi artrit ile yaşamayaeklemlerin şişmesi. Uzun vadeli kullanılan zencefil romatizmalı koşulların kötüleşmesi ve kanser gelişimini teşvik sorumludur serbest radikal hasarı azaltabilir . Bir kuru toz zencefil tüketmek , günde iki TSP birini almak , ya da bir kapsül günde üç kez almak .
Angelica

Angelica artrit için bir başka ideal bir bitkidir , vücudun bir ısınma ve uyarıcı bir etkiye sahiptir , çünkü . Sıcak bir banyo eklemek veya kompres olarak topikal kullanın . Bu bitkinintentürü form en etkilidir. Bir bez içinde yer ve kompres olarak uygulanır;tentür sulandırmak için sıcak su kullanın . , Romatizmalı eklemler için bir masaj yağı olarak kullanabilirsiniz Angelica yağı yaklaşık 10 damla ve ayçiçeği veya badem yağı 25 ml sulandırmak ve uygulamak. Eğer bir banyo almak , ayrıcasu bu yağı beş damla ekleyebilirsiniz . Hamile kadınlar bu ot kullanmak
Beyaz Willow Bark

Beyaz söğüt kabuğu kas ağrısı için en yararlı ve flare - up edilmemelidir; . , Bu ot salisilatlara bol, aktif madde olarak aspirin ve etkili bir anti -enflamatuar olarak kabul edilmektedir. , Tentür şeklinde , günde üç kez bir tatlı kaşığı tüketin . Bu tür ek artrit hafifletmek için sarı dok veya melekotu gibi diğer artrit dostu otlar ile birleştirin. Bir çay olarak içmek için , ince , beyaz söğüt kabuğu iki üç gram doğrayın ve soğuk su ekleyin; Çıban için ısı ,ısı kaldırmak ve dik beş dakika . Bir fincan günde 3-5 kez tüketin . Beyaz söğüt kapsül şeklinde de mevcuttur; iki kapsülleri her üç saat sürebilir . Eğer aspirin veya NSAID ( steroid olmayan anti - enflamatuar ilaçlar ağrı ) gibi diğer salisilat , alıyorsun eğer bu bitki tüketmeyin.

Bu bitkilerin çevrimiçi veya yerel doğal sağlık deposu bulunabilir . Hamile veya emziren konum, özellikle eğer , herhangi bir alternatif ilaçları almadan önce doktorunuza danışın . Bazı otlar reçete ve over- the-counter ilaçlar ile etkileşime girebilir . Ayrıca bu otlar artrit belirli tip nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için yerel herbalist ya da nöropatik doktoru ziyaret edebilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]