| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | artrit |

Sağlığı ve Hastalıkları

Homeopatik Artrit Ağrı Kesici

Artrit ağrı tümdünyada her yaştan insanı etkiler. Geleneksel tıp bu ağrılı hastalığı için çok sayıda tedavi tavsiye edebilir , ancak genellikle yeterli olmayabilir ya da istenmeyen yan etkileri olabilir . Homeopatik ilaçlar , umarım , etkili vevücuda daha kolay olacaktır , geleneksel tıbbın daha doğal bir yaklaşım bir alternatif alır . Homeopatik takviyeleri araştırırken , sen muzdarip artrit ne tür düşünün Sizin Tanı

düşünün . Bazı ürünler diğerlerine göre artrit bazı formları üzerinde daha iyi bir etki olabilir . Örneğin, osteoartrit olan bir hasta için iyi çalışan bir ek romatoid artritli bir hasta için etkili olmayabilir .
Farklı Tedaviler

Bütünsel artrit tedavileri düşünün ağızdan alınan ya dacilde topikal olarak uygulanır .

Mayo Clinic biber tohumlarından yapılan bazı topikal ürünler kapsaisin adı verilen bir madde içerir ki kendi web sitesinde MayoClinic.com raporlar ya . Deriye uygulandığında Bu ürünler bir ısınma hissi neden olur. Bu ürünlereklem ağrısı gibiparmak , dirsek ve diz gibi ,derininyüzeyine yakın olduğunda en iyi çalışma eğilimindedir.

Artrit Vakfı web sitesinde , ArthritisToday.org çeşitli ilaçlar anlatılmaktadır . Örneğin, Methylsulfonylmethane veya MSM , artrit hastaları ile popüler bir ekidir . Bu şişme ve iltihaplanmayı azaltmak için ağızdan alınır. Bu meyve , sebze ve tahıllarda doğal olarak bulunur. Ancak, bazı kişilerde ishale neden olduğu söyleniyor .

Başka popüler homeopatik artrit ilaç glukozamin denir , kabuklu denizkabuklarından yapılmış olan . Bu ağrıyı azaltmak ve romatizmalı eklemhareketliliğini artırmak için inanılır . Aynı zamanda kıkırdağın bozulma yavaş olduğu söylenir. Genellikle kondroitin olarak adlandırılan başka bir takviyesi ile birleştirilir. Kondroitin şokları absorbe kollajenyeteneğini geliştirmek için söylenir . Ayrıca glukozamin ile eşleştirilmiş zaman su tutmaya yardımcı olabilir .

Artrit Araştırma Kampanyası veya ARC , kendi internet sitesinde artrit hastaları için balık yağıyararları anlatılmaktadır ARC.org.uk. Dr Gail Darlington , balık yağları hastalar için hareket kolaylığı oluşturmanıza yardımcı olabilir ona çalışmalarda bulunan Epsom General Hastanesi ile bir romatolog . Omega-3 yağ asitleri , özellikle osteoartrit olanlara özellikle yardımcı olabilir .
Ile kontrol etmek için Doktor

her zaman tavsiye edilir ile kontrol edin mevcut ilaç rejimine bir şey eklemeden önce doktor . Birçok kişi asılsız bütüncül takviyeleri doğal oldukları için tamamen güvenli olduğuna inanıyoruz . Ancak, bu ürünlerin şu anda alıyor ilaçlar ile etkileşimleri olabilir . Doğal takviyeleriçoğunluğuGıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir olarak da, onların yan etkileri bilinen veyaambalajı üzerinde yer olmayabilir .

Ayrıca, bazı homeopatik takviyeleri iddiada olabilir doktor olacak kanıtlamak veya asılsız olduğunu gösteriyor ya da size yardımcı olur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com