| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | artrit |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kuru hava ve Artrit Ağrı Kesici

Birçok artrit hastalarına hava değişikliği olduğunda genellikle ağrı artan bir düzeyde deneyim olduğunu ifade edebilir . WrongDiagnosis.com ıslak hava kuru değiştiğinde bu talihsiz sonucu olabilir doğrulamaktadır . Neyse ki , hastalar ağrı kabartma bulabilirsiniz yolu vardır . Neden olur

Johns Hopkins Sağlık Uyarıları kuru hava kadar ek ağrı gibi soğuk , ıslak hava neden olmadığını artrit hastaları söyler .

Bazı araştırmacılar artrit ağrı tetiklenir inanıyorum iltihabı zaten şişmiş eklem eklenmesi ve artan ağrı olabilir şişmeye vücudun dokuları neden hava basıncı değişiklikleri , bir sonucu olarak hava değişiklikleri ile . Diğerleri artrit hastaları onları barometrik basınç değişiklikleri tepki yapar kendi sinir uçları , hassasiyetini artırmıştır spekülasyon . MayoClinic.com fibromiyalji ayrıca ıslak kuru gelen hava değişikliklerinden etkilenen romatizmalı hastalıklarınçeşitleri ile birlikte olduğunu doğrular .

Yardımcı olacaktır NeArtrit Vakfı söyler onların ağrı yönetmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır ki kendi web sitesinde , Arthritis.org , ziyaretçileri . Örneğin, sıcak ve soğuk paketler artrit ile ilişkili onların sertlik ve ağrıyı azaltabilir .

Masajhasta rahatlamak ve sertliği neden ağrı ile başa yardımcı artrit ağrısı ile pek acı yardımcı olabilir .

Bazı insanlar herhangi bir eczaneden temin over- the- counter ilaçlar ile hava durumu ile ilgili artrit ağrı yardım bulabilirsiniz . Örneğin, aspirin , ibuprofen ve asetaminofen ağrı ve artrit ile ilgili inflamasyonu azaltmaya yardımcı olur.

Sıcak bir banyo veya bir artrit ağrı sıcaklık , masaj ve rahatlama getiren bir sıcak küvet içinde ıslatın. Bir ev sıcak küvet kadar şanslı olmayan bu insanlar için , cihazları banyo yaparken bir girdap etkisi yaratmak herhangi bir standart küvet içinde o kadar formda mevcuttur .

Bir kuşak giymek veyaetkilenen alan etrafında sarın eklem ve ek destek inflamasyonu azaltmak ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir .

Bazı hastalarda akupunktur ve hipnoz gibi alternatif tedaviler kabartma bulduk .

Bu sizin tıbbi bir uzmana önce danışmanız tavsiye edilir medikal tedavi her türlü başlayan .
Ne

Hiçbir çevre yardımcı olmaz artrit hastalarına bir ağrı-free varlığını garanti edemez . En iyi ihtimalle , bazı yerlerdehava kendi ağrı düzeyi üzerinde hafif bir etkiye sahip olabilir . Ayrıca, ancak onlarhastalığıngerçek ilerlemesi üzerinde herhangi bir etkisi yoktur , bir kişi hissettirmek olabilir havalarda değiştirir .

Çoğu tıp uzmanları çok konumları değişen , anlamlı ağrı hava ve artrit ile bağlı olduğunu kabul olmaz ölçülebilir bir rahatlama sağlar.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]