| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ekstra kilo dökenen iyi yolu sağlıklı bir diyet ile egzersiz birleştirmek için

Yağ kaybı Diyet Halter . Kardiyovasküler egzersiz kalori yakmak için iyi, ama aynı zamanda yağ yakmak ve kas inşa etmek için vücut geliştirme üzerinde odaklanmalıdır. Yağsız kas metabolizma artırır ve daha fazla kalori yakar . Spor salonunda tüm bu işe sağlam bir diyet eşliğinde olmalıdır . Daha fazla meyve ve sebze ve az abur cubur yiyin . Egzersiz etkisini artıracak bazı diğer sağlıklı yiyecek alternatifleri de vardır . Karbonhidratlar

karbonhidrat Kesme popüler bir moda diyet , ama bir ağırlık kaldırma programı kullanırken yağ yakmak içinen iyi yaklaşım değildir . Basit karbonhidrat giderilmesi esastır . Bu, daha fazla makarna , patates cipsi , beyaz ekmek , kurabiye , simit ya da soda demektir . Ancak, vücudunuz vücut geliştirme , özellikle yakıt kaynağı olarak karbonhidratlar dayanır . Kompleks karbonhidratlar size enerji saat verir. Ayrıca yağ mevduat dönüştürülecek daha az olasıdır . Eğer kilo kaldırma zaman böyle öğle ve akşam yemekleri için kahverengi pirinç için kahvaltı , tam tahıllı ekmek , yulaf ezmesi gibi gıdalar yiyin .
Protein

Protein kas gelişimi için gerekli olan , ancak tüm protein diyeti , yüksek protein hariç tüm gıdalar yasak olanlar ,cevap değildir . Pastırma ve sucuk bütün gün yemeksağlıklı seçenek değildir , ve bu kesinlikle size iyi bir egzersiz için ihtiyacınız olan tüm besinleri vermeyecektir . Eğer bir gücü - eğitim programı ile kilo çalışırken, düzenli kompleks karbonhidrat ve diğer gıda grupları ile birlikte protein yemek önemlidir . Proteinamino asitler kas dokusununtemel yapı taşlarıdır ve onlar size bir enerji destek vermek , ancak bazı gıdalar vücudunuz için diğerlerinden daha iyidir . Uzak kırmızı et uzak durun . Kahvaltı , hindi ya da öğle yemeği için tavuk göğsü , ve akşam yemeğinden önce kaju fıstığı veya badem atıştırmak için haşlanmış yumurta yiyin .
Yağ

Genel olarak , bir düşük yağlı diyet kilo kaybı için elverişli . Yağlı yiyeceklerden uzak durmak , bir öncelik olmalıdır . Ancak, tüm yağlar kötü değildir . Omega-3 yağ asitleri metabolizma artırılması ve kalp hastalığı riskinin azaltılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Omega - 3 mükemmel bir kaynak olarak akşam yemeği için somon yiyin . Diğer deniz ürünleri yanı sıra soya fasulyesi ve ceviz de sağlıklı yağ iyi kaynaklarıdır . Her yemek veyaspor salonu ve optimum kilo kaybı maksimum performans içingün boyunca bir atıştırmalık olarak sağlıklı yağ tek bir porsiyon yiyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com