| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Titreşimli Diş Fırçası Out Basınç Nasıl Gidilir

A titreşimli veya elektrik diş fırçası , diş fırçalama dışındaiş alır . Düzenli kullanım ile , elektrikli diş fırçaları periodontal hastalığa yakalanma olasılığını azaltarak , etkili diş plakları temizlemek yardımcı olur. Elektrikli diş fırçaları size yardımcıbirincil yolu zaman belirli bir süre için dişlere basınç akışı sunarak olduğunu. Eğer bir elektrikli diş fırçası var ve sen , düzgün bir diş fırçası kullanarak emin olmak için fırçalamatemellerini gözden geçirmelidirbaskı almıyorsanız gibi hissediyorum . Sen
elektrikli diş fırçası diş macunu

Su
ihtiyaç vardır Daha Talimatları o ise 1 , eminelektrikli diş fırçası yeni pilleri sahip olun ya


göster
bir şarj edilebilir ünite ,duvara takın ve düzgün dişleri temizlemek için gereken basınçmiktarını sunma yeteneğine sahip bir tam şarj sağlamak için kullanmadan önce bir gecede şarj edin.
2 florürlü diş macunu sıkın

elektrikli diş fırçasınınucuna . Ucu ıslakdiş fırçasının üzerine su çalıştırın.
3

diş fırçasınınön gözlemleyin ve onun kontrolleri ile kendinizi alıştırın. Sunduğufarklı fırçalama programları incelemek ve kılavuzdaki açıklamalarını gözden . Diş fırçası biri varsa daha uzun, daha yoğun fırçalama rutin sunmak için ," temiz ve beyazlatır " seçeneğini seçin . Eğer seçtiğinizprogram, en az iki dakika sürer sağlamak için fırça ise bir saat izleyin .
4

içindiş fırçası taşımak için sizden 30 saniyelik aralıklarlatitreşim duraklamalar için hissedin ağzınızın farklı kadran , siziki dakikalık seans sırasında tüm ağız fırçalayın sağlanması .
5

dişlerinizin karşı sertfırça basın veyafırça ile dişlerinizi fırçalayın etmeyin . Dişlerinizin karşı hafifçefırça kafasını tutun vefırça sizin içinçalışma yapalım . Daha fazla basınç , kendi el gücü ve hareket ile dahafırçanın titreşim tarafından teslim olduğunu anlamak .
6 parçaya bölünür çene bölün vedış yüzeyi üzerinde 15 dahil olmak üzere her biri 30 saniye harcamak

iç bu kadran ve 15 saniye içinde dişler. Sizin çenesağ alt tarafında yavaş yavaşdişlerindış boyunca diş fırçası Kılavuzu . Ardından 30 saniye sonra çeneninsol alt tarafına , 15 saniye sonraiçerden taşıyın . Ağzınızın o bölgede diş eti çizgisinin üzerindediş fırçasını yönlendirerek bir kadranı bitirin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com