| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Obezite Cerrahisi Alternatifleri Keşfet Nasıl

Obezite cerrahisi büyük ölçüdesindirim sistemininanatomisini değiştirir ve ardından tam bir yaşam değişikliği gerektiren çok ciddi bir ameliyat gibi , kilo kaybı için bir son çare olarak görülmelidir . Obezite muzdarip olanlar obezite cerrahisi arayan önce tüm kilo kaybı alternatifleri araştırmak gerekir . Obezite cerrahisi için alternatifleri araştırmak öğrenmek için okuyun. Talimatlar 1 Metabolizmanızın neden belirlemek için bir psikoloğa danışın


. Genetik kazanmak ne kadar kilo ile ilgisi var olsa da, üzerinde gıda ile kendinizi şımartın neden altta yatan psikolojik nedenler hemen hemen her zaman vardır . Bu sorunları keşfetmek ve bunları çözmek için çalışıyoruz kilo ile daha başarılı yapacaktır .
2

bir beslenme uzmanı ya da diyetisyen ile çalışın . Oluşturma ve sağlıklı bir diyet sürdürmek kilo yardımcı olacaktır . Eğer obezite cerrahisi sonra yemek nasıl değiştirmek zorunda kalacak , bu yüzden ameliyat için tercih önce siz de bunu deneyebilirsiniz .
3

bir kişisel antrenör Kiralama . Hesap verebilir olmak başkasının onların çünkü eğitmenler eşliğinde egzersiz İnsanlar çalışmak için daha fazla muhtemeldir . Eğerspor salonu için görünmüyor ise,eğitmen ayağa kalkıyor .
4

işlenmiş gıdalar yeme durdurun. İşlenmiş gıdalar taze gıdalar daha fazla kalori var değil sadece, aynı zamanda daha az memnun bırakmak . Organik meyve ve sebze gibi sağlıklı alternatifler yeme daha tam hissettirecek ve daha az yemeye yardımcı olacaktır .
5

bir tıbbi gözetim altında sıvı diyet düşünün . Genellikle obezite cerrahlar onları ameliyat öncesi kilo yardımcı olmak için bir pre- operatif sıvı diyet hastaları koyacağız . Sıvı diyet çalışır Eğer ameliyat ihtiyacınız olmayabilir .
6

bir kilo kaybı destek grubu ya da bir kilo kaybı sağlayan bir topluluk programına katılın . Bu, diğer insanlarla birlikte çalışmak ve kendiniz dışındaki insanlara karşı sorumlu olan zaman kilo vermek daha kolaydır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]