| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Kilo Kaybı Cerrahi alabilirim

? Kilo kaybı cerrahi yemek yemekmiktarını azaltmaya yardımcı olan bir işlemdir . Doktorlar , genellikle mide boyutunu veya sindirim sistemini yönlendirmek . Sen hızlacerrahi işlem sonrası kilo ve hekim tarafından kurulan sıkı kurallara uymak zorundadır . Riskler ve kilo kaybı cerrahi ile ilgili komplikasyonlar enfeksiyon , fıtık , kan pıhtıları ve ölüm vardır . Eğer kilo kaybı cerrahi için hak kazanmak için bazı sağlık kriterlerini karşılamak zorunda . Obezite muzdarip

fazla beş yıl için obez olmak zorunda . Erkekler daha fazla £ 100 kilolu olmalı ve kadınların kilo kaybı cerrahi için hak kilolu fazla 80 lira olmalı . Vücut kitle indeksi , ya da VKİ , doktorlar obezite ölçmek için kullanabileceğiniz bir başka göstergesidir. 40 veya daha yüksek bir BMI ya da obezite ile ilgili sağlık koşullarına sahip 35 bir BMI ameliyat için nitelendirir . BMI sağlık sorunları için vücudun şişmanlık ve duyarlılığı ölçmek için yüksekliğe birlikte kilonuzu hesaplar . Bu ağırlık gereksinimlerini karşılamak durumunda kilo kaybı cerrahi konusunda doktorunuzla konuşun . Doktorunuz genellikle cerrahi kilo kaybıriskleri ve yararları açıklayacağım . Cerrahi kilo kaybı adayları genellikle 18 ila 60 yaşlarında.
Tecrübe Sağlık Sorunları

obezite ile ilişkili tıbbi durumlar yaşıyorsunuz kilo kaybı cerrahi için nitelendirir . Bu şartlar, diyabet, kalp hastalığı , uyku apnesi , artrit, yüksek kolesterol, yüksek kan basıncı ve asit geri akış gibi eklem sorunları içerir. Sizin durum genellikle ameliyattan sonra geliştirir . Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından yapılan bir çalışma hastaların kan şeker düzeyleri ve hatta ters tip 2 diyabet geliştirmek iddia ediyor. Artrit ve eklem ağrıları yanı sıra kilo kaybı ameliyattan sonra geliştirir . Doktorlar sağlık sorunları olan insanlar için kilo kaybı cerrahiriskleri ve yararları hakkında sizinle konuşacaktır .
Başarısız Diyet

Başarısız diyet girişimleri ağırlık için hak kaybı cerrahi . Onlar tıbbi geçmişi değerlendirmek Doktorlar denetimsiz kilo kaybı girişimleri düşünmüyoruz . Kilo vermek için ciddi girişimlerde tıbbi denetimli kilo kaybı , diyet hapı reçete , bir diyetisyen ve beslenme , davranış değiştirme programları ve Weight Watchers , Jenny Craig , Nutri - Sistemi ve Overeaters Anonim gibi grup programlar tarafından özetlenen diyet programları içerir . Gözetim altında kilo kaybı sayısız girişimlerine rağmen , uzun vadeli kilo kaybı yaşamak mümkün olmuştur ve bu ameliyat kalıcı kilo vermek için son girişimi olduğunu , belirtir . O ameliyat için onaylamadan önce tüm faktörleri değerlendirmek böylece doktorunuza danışmadan zaman belgeleri getir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com