| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Aile Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Shawn Johnsons düşük yapma vahiy kalp kırıcı ve umutlu

Shawn Johnson hamile olduğunu öğrendikten sadece iki gün sonra düşük yapma acı hakkında açılıyor. Haftasonu Olimpiyat altın madalyası ve kocası Andrew East, trajik haberlerini cesaret, dürüstlük ve umutlarıyla bize ilham vermeyi başaran, "hamilelik + yürek" adlı duygusal olarak yüklenen YouTube videosunda paylaştı.

“ Geçtiğimiz 48 saat hayatımın en mutlu, en korkutucu ve en üzücü zamanlarından biriydi, ”diyor 25 yaşındaki cesurca 20 dakikalık uzun video. “Kocam Andrew ve ben beklenmedik bir şekilde hamile olduğumuzu öğrendik, sadece saatler sonra trajik bir haber bulduk.”

Shawn Johnson East (@shawnjohnson) tarafından 21 Ekim 2017 günü saat 8: 58'de PDT'de paylaşılan bir yazı

Video, çiftin 24 saatlik hamilelik yolculuğunu belgelendi - gözyaşı dolu bir Johnson'ın, iki pozitif hamilelik testi yaptıktan sonra doktorun ofisine, eşinin ve onun düşük yaptığını öğrendiği doktorun muayenehanesinde beklediğini öğrendiğini anladı. Beklenmedik kanama yaşadıktan sonra.

“Yani birkaç günlüğüne roller coaster oldu. Doktordan yeni döndük ve artık hamile değilim, ”dedi Johnson. “Her nasılsa, hamileliği çoktan kaybettim. Berbat. Kesinlikle eğlenceli değil, beyler… ve bir doktorun yanlış yaptığımızı doğrulaması iyi gelmiyor. Bugün yeterince ağladım. Artık ağlamaya ihtiyacım yok. ”

Johnson'ın videosu can sıkıcı olsa da, gerçek rol model olarak, o ve kocası hikayelerini paylaşmak istedi; çünkü“ birçok insan gidiyor “Bu sırada“ gelecek olan için iyimser ”olduğunu koruyarak umutlu bir mesaj iletmeyi de başarır.” Videonun sonuna doğru eşi ve bebeği haberi yayınladığında verdiği Converse spor ayakkabılarını tutar. hamileydi. İzleyicilere “Tabii ki onları tekrar kullanacağız” diyor. Bu kadın tekme bir kahraman mı? Ne?

Amerikan Kadın Doğum ve Jinekoloji Kongresi'ne (ACOG) göre, erken gebelik kaybı, bilinen gebeliklerin yaklaşık yüzde 10'unda meydana gelir ve çoğu ilk 13'te düşükler meydana gelir. Hamilelik haftaları. Bir düşmenin kesin nedenini belirlemek genellikle imkansız olsa da, çoğunun kromozomal anormalliklerin sonucu olduğuna inanılmaktadır. Kanama - Johnson'a benzer - erken gebelik kaybının en yaygın belirtisidir.

Tecrübelerini dünyayla paylaşarak, Johnson, düşük zamana kadar bir tabu olarak görülen, düşükle ilgili bir diyalog açmaya yardımcı oluyor.

Shawn Johnson, STRONGER Women serisindeki özel bir röportajın bir parçası olarak LIVESTRONG izleyicisine hayatını ve fitnes tavsiyesini sundu. Bu zor zamanlarda düşüncelerimiz onunla.

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]