| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hayvan İstifçiliğine Nasıl Engellenir

hatta hayvanları istifleme için çöp ve önemsiz tutarak birçok formları, İstifçiliği tezahür . Hayvanları istif İnsanlar küçük bir ev ya da ortamda kedi , köpek veya diğer hayvanlarla çok sayıda tutmak , ve genellikle temel bakımı, gıda , su veya temiz yaşam alanları sağlamak için başarısız . Hayvan istifleme da hayvan zulüm bir formu olarak kabul edilebilir . Hayvan istifleme İşaretler yetersiz beslenme , tıbbi tedavi edilmezse edilmiş koşulları vegözlerde ve dişlerde hastalıklar gibi görünür . Adımlar hayvan panosu ve ihmali önlemek için, ancak , alınabilir . Talimatlar 1 hayvan istifleme ve nasıl bir bireyin mülkiyetişaretleri tanımak hakkındatoplumu eğitmek


. Bir idrar kokusu ya da dışkı ve dağınık koşullar da dahil olmakkişinin mülkiyet sağlıksız koşullarda , hem arayındış veevin iç . Birden fazla köpek veya gelen sokak kedileri veev dışında havlayan seslerini Dinleyin .
2

hayvan istifçileri paylaşma eğiliminde özellikleri arıyor , sen istifleme şüpheli herhangi bir kişiyi gözlemleyin . Uyarı işaretleri herhangi hayvanların kurtulmak için reddi ,evde yığılmayı ihtiyaç eğilimi ,hayvanlar ihmal olduğunu inkar ve tümhayvanların düzgün bir bakım için bir inanca sahip bulunmaktadır . Kişinin kamu hayatı o evde olanyaşamının önemli ölçüde farklıdır işaretleri için de izleyin .
3

genişhalk hayvan istifleme tarafından nasıl etkilendiğini görmek için başkalarına yardım . Stokçularınınevlerindesağlıksız yaşam koşulları çoğu kez deev dışında dışkı ve idrarda sonuçlanabilir . Kurtarılan hayvansayısı bir yerel hayvan barınağı korkutur veya iflas olabilir .
4

İletişim kolluk kuvvetleri ,Humane Society ya da hayvan istifleme olası belirtileri hakkında yerel bir hayvan barınağı . Hayvanrefahı kontrol etmekmülkiyet ziyaret etmek yetkilileri isteyin .
5

hayvan kısırlaştırma programları için bağış yapın. Bazen bir istifleme durum oluşturabilir hayvanlarıngereksiz üreme engelleyen , onların hayvanlarını kısırlaştırmak veya nötr göze alamaz bireylere yardım .
6 hayvan işaretleri izliyor odaklanan bir mahalle izle programını başlatın

istismar ve ihmal . Istifleme hayvanların şüpheli ev sahibi alır ve bizzatHumane Society ya da kolluk görevlilerine herhangi bir rapor yapmadan önceyaşam koşullarını kontrol edin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]