| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofreni için Sahaja Yoga Nasıl Yapılacak

Sahaja Yoga şizofrenibelirtilerini hafifletmeye yardımcı olmak için birçok kişi tarafından kullanılan meditasyon yöntemidir . Sendika veya manevi emilimini anlam doğal veya basit ve anlamterimi " Sahaja ", " yoga " , normal şartlar altında ulaşmak için bir şizofren için genellikle çok zor bir kendini gerçekleştirme ve netlik yansıtıyor . Buradabilgi daha iyi bir anlayış veçok ilginç bozukluğu çevreleyenbazı sorunları yönetme yöntemi bulma konusunda size yardımcı olacaktır . Eğer yanan bir mum
Yumuşak müzik ( isteğe bağlı )
Yumuşak yastık veya minder
rahat hissediyorum
yere ihtiyacınız olacak şeyler
Daha Talimatları
1 p> Fnd bukattayatak ya da yastık üzerinde olsun , oturup bir güzel rahat yer . Bir mum ışığı ve her iki kol ile onun önünde oturup avuç içi kadar uzanmış ve rahatlayın . Bu rahatlama ve negatif enerjininserbest bırakılmasını teşvik etmek sessizlik ihtiyaç olarak çevre , rahat ve sakin olması çok önemlidir .
2

Gözlerinizi kapatın, derin nefes alın ve tamamenSahasrara çakra her şeyi odaklanmak , hangibaşınüst olduğunu . Kal dikkatle tüm bu üzerinde duruldu. Rahat ve sakin kalmaya yardımcı olmak için bu pozisyonu koruyun. Bu negatif enerjininserbest yardımcı olur vesessiz bir ortamda konsantrasyon sağlar .
3

10 ila 20 dakika boyunca bu konumlandırma ve meditative devlet koruyun . Bu kişi barış çok daha fazla hissettirenvücuttailahi uyuyan enerjiyi uyandırmak gerekir . Daha sık bu meditasyon uygulamainsandandaha iyi gerçekleşir . Bu meditasyon tekniği uygulayarak onları daha iyi kendi şizofrenibelirtileri mücadele sağlayacak olan ,kişi olarak çok çaba olmadan daha rahat yardımcı olacak .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]