| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

İşaretler ve Şizofreni belirtileri nelerdir

? Şizofreni ruhsal halüsinasyonlar , gerçeklik değişmiş bir algı ve genel toplum içinde çalışabilmesi için bir yetersizlik olur . Bu ilaç ve psikiyatrik izleme ile tedavi edilir . Halüsinasyonlar

Şizofrenininen yaygın belirtisi halüsinasyonlar olduğunu. Bunlar fiziksel olarak var olmayan nesneleri veya insanları görmek, ya da en yaygın sesler yükseliyorşizofren tarafından algılanan hayali sesler işitme olabilir .
Duygular

Şizofreni bir kişi neden tutarsız bir şekilde duyguları yaşamak . Bir ankişi hiç duygular göstermek olabilir , ve sonrabir sonraki an o hüzünlü veya duygusal duruma kontrolsüz gülüyor olabilir .
Paranoya

Paranoya şizofreninin sık görülen bir belirtisidir . Şizofreni o sürekli takip ediliyor ve bu korku nedeniyle o bazen toplumsal temas tamamen çekilecek sankikişi hisseder .
Motor Becerileri

bir belirti olduğunu gözden gidebilir motor becerilerde bir bozulma olduğunu. Kişi beceriksiz görünüyor , ya da zor düşmeden yürümek için bulabilirsiniz .
Altered Reality

Şizofreni insanların kendi gerçeklik yaratmak için neden olabilir . Kişi o uçabilir inanıyorum olabilir , ya da o , kendi dil olduğuna inanıyor anlamsız konuşmaya başlayabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]