| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | siğiller |

Sağlığı ve Hastalıkları

Siğiller YayılmaRiski azaltmak için nasıl

Siğiller son derece bulaşıcı ve oldukça kolay bir kişiden diğerine aktarılabilir. Enfekte bir kişinin dokunduğu bir nesneye dokunarak gibi basit bir şey sırayla siğilgörünümünü neden olabilir ,HPV virüsü yakalamak için risk koymak olabilir . Bir virüstransmittal geldiğinde üzgünüm daha güvenli olması daha iyidir . Virüsler antibiyotiklerle elimine ve üstesinden gelmek için güçlü bir bağışıklık sistemi gerektirir edilemez . Günlük faaliyetlerinde alınan bazı basit önlemler ile ( kendi vücudun diğer bölgelerine ya da diğer insanlara )virüsü yaymaşansını azaltabilir . Daha Talimatları Göster

Yeni jilet azaltın

Yeni taraklar veya fırçalar ayakkabı veya sandalet
Sen Siğil tedavi kiti
Sabun ve sıcak su ihtiyacınız olacak şeyler Yayılma siğiller riski Eğer siğiller zaman
1 Yeni bir fırça veya tarak ve ustura kullanın


. Siğiller bir tarak /fırça veya jilet tutunmasını vevücudun başka bir yerinde bir siğil yaymak veya bu kişisel eşyaları ile temas birisi bulaşabilir nedenHPV virüsü .
2

eleyin başka biriyle kişisel eşyalarıpaylaşımı . Tırnak resimler , tırnak makası , havlu ve KeselerHPV virüsü ile kontamine olabilir .
3

siğiller toplama kaçının . Çıplak elleriyle siğiller Toplamavirüs sık sık dokunun vücudun diğer bölgelerine yayılmaya neden olabilir .
4.

sabun ve ılık su ile sık sık ellerinizi ve ayaklarınızı yıkayın . Iyice sonra kuruduğundan emin olun . Siğiller nemli terk edilmiş bir ortamda tedavi etmek daha zordur .
5

Her zaman ortak alanlarda ayakkabı veya sandalet giymek . Halka açık yüzme havuzları ve soyunma odaları siğillere neden olan virüsünbüyümesi için sığınaklar vardır . Her zaman koruyucu ayakkabı giyerekvirüs yayma veya yakalanmariskini azaltın . Bu plantar, ya da yürüyerek , siğiller içinriskini azaltır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com