| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Wilen Migren Tedavi

Migren milyonlarca Amerikalı etkileyen nörolojik bir durumdur . En son derece güçlü bir baş ağrısı olarak tarif ederken, migren diğer belirtiler bulantı , kusma, görme zorluğu ve algı değişmiş bir devlet içerebilir . Henüz migrennedenine kesin araştırma olmuştur ve bazı insanlar için çalışmakilaçlar diğerlerinde etkisiz değil . Migren için" VVılen tedavi "1990'ların başından beri popüler bir doğal ilaç olmuştur . Wilen Cure

Birçok migren hastalarıbelirtiler tamamen yok ki onların migren ölçüde şiddeti azaldığı ,VVılen yöntemini kullandıktan sonra , bulduk , ya da ne olduğunu.

VVılen kardeşler , Joan ve Lydia , migren için çeşitli tedaviler öneririz . En sık atıf biri limon kabuğu iletapınaklar ovmak ve sonra kişinin başının etrafında sıkı bir havlu kravat etmektir . Aksi bildirildi --- hızla gün boyunca süren bile bu migren tedavileri . Bu yöntem ile ilgili varyasyonlar, kurulama bezi ya da bir mendil ile orada tutan , derisine limon kabuğu uygulanması yer alır. Limon kabuğucildi karıncalanmaya başlar kez ,havlu veya mendil kaldırılmış olabilir. Bu noktada,tedavi etkisi almış gerekiyordu .
Nasıl

Doktorlar uzun " meyve hedonics , " buradakihissi fikrini inceledik Çalışıyor meyve ve sebze ---koku ,tat ,hissediyorum --- bir terapötik etkiye sahip görünmektedir . Bilim adamları meyve tedavisi nedeniylebeyindeki alfa dalgalarınınartan fonksiyonu sonuçlarıbireyin artan bir rahatlama , için çalışır inanıyorum . Bazı beyinde nörotransmitter nedeniyle meyvekokusu ve tadı için değiştirilir düşündürmektedir. Bilim hâlâ bir açıklama ararken , bu tür ilaçları hastalıkların çeşitli tedavi etmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır .
Diğer Önerilen VVılen Çözümler

VVılen kız kardeş de , diğer ilaçlar öneririz . Örneğin,kafasına sıcak bir banyo ve bir buz paketiyerleştirme kişinin ayakları oldukça iyi çalışması için sözde . Bazı kişiler birmeyveyi kendisi tüketir sonra ,alnını yerleştirilir ve mendil bir havlu ile yerinde tutulur , bir karpuz kabuğuşeklinde kabartma bulabilirsiniz. Çiğ badem , kahve ve siyah çay (uzun baş ağrısı rahatlatmak için kullanılır olmuştur ilaçlar ) de migren ağrı dışarı çekmek ve daha sağlıklı hissetmek için yollar gibi kendi yazılarında tavsiye edilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]