| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Kan Hastalıkları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Anemi ile Biri Katkı

anemi genellikle ciddi bir durum olarak kabul edilmez Çünkü , aile üyeleri ve arkadaşlar bazen sevdiklerini gerektiğidesteği sunmuyoruz . Anemi muzdarip insanlar , uzun süreli bakım ihtiyacı veya şiddetli anemi yaşandığı özellikle isteyenler ,bakım , anlayış ve çevrelerindeki kişilerin yardımıyla yararlanacak . Talimatlar bilgi edinin

1
Anemisi ile kişini Destek
. Eğer anemi ile birini desteklemek için yapabileceğinizen iyi şey, o geçiyor anlamaktır . Ne olacağını öğrenmek , ne belirtiler normaldir ve zaman acil tıbbi yardım isteyin . Bu onların sağlık için başkalarına bağımlı , çok genç çocukların veya yaşlılarındurumunda özellikle önemlidir .
2 yardımcı için sunun , ama istenirse Keser hazır olun

. Gerçekten hasta veya halsiz hissediyorsanız sürece Çoğu yetişkin günlük görevleri ile yardım isteyen rahatsız hissedeceksiniz . Sevdiklerinize yardımcı olmak ve daha sonra sorulmasını beklemek bildireceğiz .
3

gibi okulaçocuklar sürüş veyaçamaşır yapıyor gibi bazı günlük görevleri , devral . Anemi muzdarip birçok insan yorgun ve günlük faaliyetleri ile yardım tanesi kapalıbasınç bazı almak ve onları daha hızlı , daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir , enerji eksikliği beri. Bu nefes , kalp çarpıntısı ve bağışıklık fonksiyonu bozuk darlığına neden olabilir , ciddi anemi muzdarip insanlar için özellikle önemlidir .
4

istikrarlı bir ortam sağlayın. Stres muhtemelen onu daha az yorgun hissetmenize yardımcı ve yıpranmış böylece anemi ile emin birisi onunla uğraşmak zorunda değildir yapma ,zihin ve beden hem de bir ücret alır .
5 yaparak destek göster

dengeli yemek , ya da sağlıklı gıdalar için anemi dükkanı olan birine yardım ile pişirme . Onlar sadece için alışveriş ve onları hazırlamak için nasıl bilmiyorum çünkü birçok kişi yeterince taze sebze yemeyin . Eğermutfakta biraz vakit geçirmek içinfırsat varsa, sevdiğiniz biri için vitamin , lif ve mineral sağlamak birkaç tarifleri yaratarak yardımcı olabilir .
6

aktif olmayateşvik edin , egzersiz olarak yorgunluk ve stres mücadeleye yardımcı olabilir . Yürüme ve bisiklet gibi hafif aktiviteleri seçin , ve destek sağlamak için katılmak için sunuyoruz . Yürürken dedikodu veya sohbet eğer egzersiz çok daha cazip olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com