| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Enfeksiyon Hastalıkları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne altın Staph neden olur

? Da Staphylococcus aureus gibi stafilokok bilinen altın , enfeksiyonlara neden olan bakteri sayısı türüdür . Çıbanlar , menenjit , osteomiyelit , pnömoni , septik filebit ve endokardit altın stafilokok hepsi bir sonucudur . Bu bakterilerburun yaşayan vecilt üzerinde , çok özel önlemler ondan hasta alamadım için alınmalıdır . Cuts

Altın stafilokok işlenmemiş kesikler yoluylavücuda girebilir . Altın stafilokok önce deri yüzeyinde yaşayan bu yana bir kesim enfekte etmek için , bu kolaydır . Cuts dezenfekte ve kapalı tutulmalıdır .
Skin - on - deri İletişim

Altın stafilokok deri teması yoluyla transfer edilebilir . Tokalaşırken , sarılma ve diğer bedensel temas bu bakteri transfer olabilir . Bu düzenli olarak anti-bakteriyel sabun ile ellerinizi yıkamak önemlidir .

Altın stafilokok kontamine yüzeylerde yaşayabilirler
Yüzeyler Kirlenmiş . Altın stafilokok ile kirlenmiş bir yüzeye dokunarak , deri aktarılabilir . Düzenli Evinizde , anti - bakteriyel temizleyici ile yüzeyleri toz ve temizleme altın stafilokok ile enfekte olmariskini azaltmak olabilir . Antibiyotiklerin
Aşırı

Antibiyotikler, birçok tutmaya yardımcı insanların sağlıklı ve enfeksiyon ücretsiz . Birçok insan sağlıklı kalmanın diğer yöntemlerini denemeden önce antibiyotik açın. Antibiyotiklerin bu aşırı antibiyotik altın stafilokok dirençli hale getirir . Altın stafilokokvücudu bozar zaman düzgün çalışabilir böylece , diğer tüm yöntemler başarısız olduğunda , yalnızca kullanımı antibiyotiklere önemlidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com