| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | yumurtalık Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir kadın ileri evre yumurtalık kanseri sorunum olduğunda , o sık sıkhastalığın karakteristik belirtiler bir dizi karşı karşıyariskini çalıştırabilirsiniz

Nasıl İleri Evre Over Kanseri Belirtileri tahliye . Bunlar bulantı ve hazımsızlık , ağrı ve rahatsızlık , iştah kaybı , yorgunluk , idrar sorunları ve depresyonu içerebilir . Ancak, bir kadın gibi belirtilerinyoğunluğunu rahatlatmak ya da azaltmak için yapabileceğiniz şeyler vardır . Bu yöntemlerin çoğu başarmak oldukça kolaydır ve hiçbir fantezi ekipman gerektirir . Daha Fazla Talimatları göster
reçeteli ilaç
Gevşek , rahat kıyafetler ihtiyaç vardır 1 doktorunuza danışın


. Çoğu kez , bir kişi yumurtalık kanserinin ileri dönemlerinde mide bulandırıcı olabilir . Bir doktor ilaç bir tür reçete - Haldol , Compazine , Anzemet veya Zofran gibi - bu belirti azaltmak için. Dertli de deneyim ağrı ve rahatsızlık bir miktar başlayabilir . Bir doktor bu özel belirti tedavisinde ağrı kesiciler sayısız reçete olabilir .
2

sağlıklı, besleyici gıdalar yiyin . BuMayo Clinic göre , ileri evre yumurtalık kanseri , dengeli bir diyet semptomlarının tedavisinde oldukça küçük ve önemsiz bir yöntem gibi görünse de , sizin enerji artırmak hazımsızlık azaltmak , muharebe yorgunluk , depresyon mücadele ve aslında yapabilir daha iyi hissediyorum.
3

sulu tutun . Dehidratasyonvücut üzerinde bir otoyol alabilir , ve birçok kadın (sürecinde suyun büyük bir kaybetme) ileri evre yumurtalık kanseri sırasında ishal nöbetleri muzdarip eğilimindedir. Eğer düzgün sulu emin yaparak, , rahatsızlığı azaltmak düzenli kendinizi tutmak ve mücadele yorgunluk yardımcı olabilir .
4 yemekbiçimini değiştirme

. Koyunda bulantı ya da hazımsızlık tutmak için ,gün boyunca küçük öğünler yemek başlar . Bu her zaman midenizde bazı yiyecek ve bulantışiddetini azaltmak sağlayacaktır . Mümkünse
5

, egzersiz tutun. Blok ya daevin çevresinde kısa , yavaş yürüme , gücünü korumaya yardımcı bağışıklık sistemini güçlendirmek , iyi bir gece uykusu ve mücadele depresyon almak sağlamak ,Mayo Clinic göre yapabilirsiniz .
6

yatmadan için rutin çeşit kurmak . Ileri evre yumurtalık kanseri hastası birçok kadın uykularında sık sık sorunlarla karşılaşabilirsiniz . Sıcak banyoları , kafeinsiz çay , okuma ve yatak için tutarlı bir süre de dahil olmak üzere - - Yatma etrafında bir rutin kurarak kendinizi rahat ve iyi bir gece uykusu almak mümkün bulabilirsiniz
7

sınırlayın. kafein ya da içki alkol miktarı. Bu sıcak basmalarıyoğunluğu , ileri evre yumurtalık kanseri sık görülen bir belirti azaltabiliriz .
8.

gevşek , hafif , rahat kıyafetler giyin . Bu da , sıcak basmasıyoğunluğunu azaltmak , hem de uygun bir gevşeme ve dinlenme sağlayabilirsiniz .
9.

KATATİMİ , yoga , gevşeme tekniklerini ve nefes egzersizleri ile stresi azaltın . Stres , özellikle kanser ile ilgili bir kadın için ,vücutta korkunç. Stresi azaltarak, depresyon mücadele ve sağlıklı bir görünüm sağlamak , bağışıklık sistemini sağlıklı tutabilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]