| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | yumurtalık Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yumurtalık Kanseri İşaretler

Amerikan Kanser Derneği yumurtalık kanseri kadınlarınüreme bezi oluşur diyor . Yumurtalıklar yumurta üreten vekadınlık hormonları östrojen ve progesteron içeren ,kadın vücudunda pek çok işlevleri yerine getirir. Pelvik bölgedeuterustarafında bulunaniki yumurtalık , genellikle kaldırılır veyabölgede kalmak olabilir iyi huylu tümörleri büyür. Ancak, yumurtalık kanseri malign olmak vevücudun diğer kısımlarına yayılır olabilir . Yumurtalık kanseri belirtilerikarın ve pelvik bölgede öncelikle ağrıya neden ve birçok üreme sorunlarınınkaynağıdır . Karın Ağrısı

TıpABD Ulusal Kütüphanesiortak yumurtalık kanseri işaretlerinden biri alt karın ağrısı olduğunu söylüyor . Bu ağrı yumurtalıkların konuma karın yakınalanının yakınında meydana gelir. Yumurtalık kanseri ile ilişkili karın ağrısı , akut ve keskin olabilir . Bu ağrı devam ederse , kadın emin tümörler gelişmekte değil yapmak için kendi jinekolog görmelisiniz .Sindirim sistemi ile ilişkili yumurtalık kanseri mimik koşulları
Sindirim Sorunları

İşaretler . TıpABD Ulusal Kütüphanesisık görülen sindirim bazı sorunları , gaz, şişkinlik , bulantı , kusma ve iştah kaybı sayılabilir diyor . Kadınlar yemek yerken sorunlarınız başlayabilir . KaliforniyaÜniversitesi , San Francisco Tıp Merkezi kadın kendi yemek bitirdim önce zor yemek veya tam hissedebilir diyor . Bu sindirim sorunları kilo alımı ya da kaybına neden .
Kanama

Adet değişiklikler kadınların yumurtalık kanseri belirtileri yaşıyorsanız olduğunu göstermektedir . TıpABD Ulusal Kütüphanesi kadın ağır vajinal kanama ,pelvik bölgede kaldırılma bir duygu , ve dönem düzensizlikleri yaşayabilirsiniz diyor . Onlar .
Idrara çıkma ve kabızlık

Sık idrara çıkma ve kabızlık yumurtalık kanseri belirtileri onların adet döngüsü değişiklikleri ya da deneyim vajinal kanama görürseniz Kadınlar doktorlarına görmelisiniz . Federal Vatandaş Bilgi Merkezi web sitesi tümörleri büyümeye veidrar kesesi ve bağırsak karşı basın , çünkü bu durumlar ortaya diyor . Bu hücreleridrar kesesi ve bağırsak ötesine yayıldı , bunlarmide ve kan dolaşımına girebilir .
Sırt Ağrısı ve Cinsel rahatsızlık

TıpABD Ulusal Kütüphanesi bu geri diyor cinsel ilişki sırasında ağrı ve ağrı yumurtalık kanseri belirtileri vardır . Sırt ağrısı zamanıngeçişi ile kötüleşir . Kadınlar cinsel ilişki sırasında ağrı başlar. Doktorlar bir kitleyumurtalık veya bir keşif laparoskopik sınavda büyüdüğünü görmek için pelvik sınavları gibi testler .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]