|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | diğer Kanserler
Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Loved One Kanseri Has Cope nasıl

Kanser olursa olsun saldırılarıvücudun hangi parçası korkunç bir hastalıktır . Bir sevilen bir teşhis edildiğinde , hayat durma noktasına geliyor gibi görünüyor . Başa ona yardımcı bir öncelik olur , ancak bunu yapmak için de başa çıkmak için bir yol bulmak zorundasınız . Talimatları 1. sevdiğiniz kişinin kanser hakkında kadar olabildiğince fazla bilgi


. Ne olacağını bilmek sizeteşhis kasvetli bile daha hazırlıklı olmanıza yardımcı olacaktır .
2

sevilen biri iledoktora görün . Onun elini tutmak ve onu daha sonra tamdoktorun söylediklerini hatırlamanıza yardımcı olması için orada olun . Kanser çok zor olabilir veayrıntılar bazen gözden olsun.
3

Kendine iyi bak. Bu imkansız geliyor , ama sen de dinlenmiş eğer daha iyi bir işstresi taşıma ve başa çıkma yapmak ve bazı egzersiz alırsınız .
4.

arkadaşlarınız ve ailenizle yardım kabul edin. Eğer kanser ile baş olduğunuzda Ev İşi o kadar önemli görünmüyor . Eğer sevdiğiniz biri .
5

duygularını Utanma ile vakit geçirmek, böyleceevin etrafında sana yardım etmek arkadaşlarınızla kadar yalın . Kanser sadecekişinin teşhis değil , herkesi etkiliyor. Arkadaşlarınız ve ailenizle duygularınız hakkında konuşmak sizi baş yardımcı olacaktır .
6

profesyonel yardım isteyin . Eğer kendi başınıza her şeyi işlemek gibi olamaz, bir yakının kanser var ne zaman baş yardımcı olacak bir profesyonel irtibata hiçbir ayıp yoktur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]