|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | diğer Kanserler
Sağlığı ve Hastalıkları

Bir hipofiz tümörü iyi bir tutum çalışması ve korumak için bir kişinin yeteneğini etkileyebilir

Nasıl Hipofiz Tümörü Live With . Hipofiz tümörü üretebilirkortizol dengesizlik şiddetli depresyon ve ruh hali neden olabilir . Hipotiroidi konsantrasyon , bellek ve diğer zihinsel işlevleri bozabilir . Bir hipofiz tümörü bu etkileri değerlendirilmeli ve kognitif rehabilitasyon tedavisi başa çıkma stratejileri sağlamak için gerekli olabilir . Talimatlar 1

bir planı etkili değilse , diğer tedaviler denemek için Devam
. Tümör tamamen ortadan olmasa bile , azaltma her bit daha iyi hissetmenize neden olabilir . Tümör tedavisi değişik şekillerde direnmeye devam ederse , gelecekte tedaviler kesildikten dikkate gerekli hale gelebilir .
2.

zaman sizinle mümkün olduğunca rahat olmak isterim hanginoktayı belirleyin yapmamışlar . Eğerkanser mücadele devam karar verirseniz , bunu yapmak için nedenleri anlamak önemlidir . Doktorunuz belirli bir tedaviye verdiğiniz cevabı tahmin etmek mümkün olmalıdır .
3

isteyin ve belirtiler için palyatif tedavi , özellikle ağrı alırsınız. Palyatif tedavi muhtemelenhipofiz tümörü tedavi olmaz; amacı yaşam kalitesini artırmak için . Radyasyon veya kemoterapi bukanseri tedavi bekleniyor bile semptomları hafifletmek içintümörü küçültmek için verilebilir .
4

darülaceze bakımyararları düşünün . Bu genellikle evde yapılabilir veodak bu zor aşamada mümkün olduğunca tamamen bir yaşam olacak . Halaaynı anda tedavi alabilirsiniz . Kürolasılığı yüksek olmasa bile
5

umut koruyun . Bu hayatta sizin için en önemli olan ne odaklanmak ve sizin için önemli artık ne yapıyor durdurmak için bir fırsattır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]