| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne RADAR Gunstehlikeleri var

? Yaygın RADAR silah olarak bilinen Radyo algılama ve değişen cihazları , güvenli ve doğru trafik geçenhızını değerlendirmek için bir itibar taşır . Bu şöhretine rağmen , yine de , RADAR silahlar tehlikeler ve düşünceler bir dizi ile ilişkilidir . RADAR silah hızını algılamak için radyo dalgaları ve Doppler imzalar kullanmak Kanser

Çünkü , birçok kullanıcı kansere yolcihazların kullanımı içinpotansiyel üzerinde endişelerini dile getirdiler . 1991 yılında , Time dergisi RADAR silah kullanmakpolis memurları kansere yol açabilir nasıl açıklayan bir makale koştu . Aynı yıl , Connecticut onun otoyol devriyesi bölümü RADAR silah kullanımı kesilmelidir .
Bir subay bir alıntıyı vermek için bir RADAR silah kullandığında

misiniz ,elde edilen hız ince yüzlerce dolar tutarında olabilir . Edmonton (Kanada ) Güneş köşe yazarı Michael Platt Eylül 2010 makalesinde belirttiği gibi , belediyelerin genellikle hiçbir somut delil kazalarında bir azalma ile para cezaları hız artan sayıda ilişkilendirir olsa bile , nakit inek olarak RADAR - ilişkili hız cezaları tedavi.

Hususlar

RADAR silahyaygın olarak kullanılmasına rağmen , polisin doğru bir okuma hızı elde etmek için çok özel koşullardacihazları kullanmak gerekir . Kolluk ekipmanları perakendecisi Michigan Polis Ekipmanları göre , RADAR silahlar yanlış ekranlara yol açabilir sınırlamaları vardır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]