| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

ANSI Standartları Optik için

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü ekipman ve ABD ve uluslararası işletmeler için ürünlerin üzerine yerleştirilen standartları için bir değerlendirme sistemi geliştirir . ANSI optometride kalite standartlarını sağlamak için OSHA ve OEOSC gibi çeşitli kurumları ile çalışır . Fonksiyon

ANSI üretmektedir , bu standartların uygulanması ve yönetiminden sorumluOptik ve Elektro - Optik Standartları Konseyi standartları sağlar. Her iki grup optik uluslararası standartlarda bir ABD görüş taslaklarını önermek için birleştirir . OEOSC sayesinde, ANSI optik standartlarıhalka mevcuttur.
Türleri

Standartları reçeteli ve reçetesiz gözlük hem de verilmektedir . Koruyucu gözlük ve güneş gözlüğü de gözler için maksimum koruma sağlamak için standartları ele alınmıştır . İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi koruyucu gözlük , gözlük ve yüz kalkanlar için ANSI standartlarını benimser .
Önemi

ANSI Z80 güvenliğini ve kalitesini garantikuruldur gözlüklerin . ANSI 780 komite üyeleri son dereceGıda ve İlaç İdaresi iştirakleri ile birlikte ,optometri alanında deneyimli profesyonellerdir . Gözlük profesyoneller ve tüketici satın alma için ürünler için donatım : Bu ​​komite, iki temel alana standartlarını böler . Ekipman ve ürünler tonometreler , kontakt lensler , çerçeveler ve odaklar metre içerir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com