|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi
Sağlığı ve Hastalıkları

Gastrik Bypass Maliyeti

gastrik bypass ameliyatı içinkarar hayat değiştiren biridir . Ama, aynı zamanda pahalı bir biri. Birçok sigorta şirketleri obezite ciddi bir sağlık riski olduğunu kabul ,ameliyat kapsayacak şekilde başlıyor . Ancak , nitelikli adaylar genellikle £ 100 kilolu ve kilo vermek için önceki girişimleri ispat edebilmek için var . Eğerbağlılık ve gastrik bypass ameliyatı karar verdiyseniz , size öncedenmali yükünü hallederim nasıl planlamalısınız . Maliyet

Gastrik bypass 20.000 $ gelendoktor , uygulama ve yere bağlı olarak 35.000 $ arasında değişmektedir . Ameliyat doktorlar ile bir danışma programı ve ne ücret isteyin .
Finansman

Birçok doktor size gastrik bypass ameliyatı finanse sağlayacaktır . Eğer faiz ile 60 aya kadar , üç aydan her yerde onu ödemek için izin planları vardır .
Sigorta

Sigorta şirketleri kapsayacak başlıyor morbid obezite tedavisinde cerrahi , ancakplanı bağlıdır . Bazı Blue Cross planları psikiyatrik değerlendirme vehastanın uyum mektubunu gerektirir oysa Aetna , örneğin , morbid obezite belgelenmiş tıbbi geçmişi iki yıl gerektirir .
Post-Operatif Maliyetleri

yeni bir yaşam tarzı yaşıyoruz çünkü , gastrik bypass cerrahisi sonrası dikkate maliyeti vardır

. Davranış değişiklikleri bir spor salonu üyeliği gerektirir , kilo kaybı gibi sağlıklı gıdalar ve yeni giysisatın alma oluşur .

Gastrik bypass cerrah dayalı seçmeyin
Hususlar oprosedür için ücretleri ne . Eğer deneyimli bir cerrah almak sağlamak amacıyla , bir istişare gidip onun çalışmalarının kanıt görmek ve tespit yapmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz , referanslar isteyin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]