| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gastrik Bypass Revizyon Nedir

? Gastrik bypass cerrahisi kilo morbid obez insanlar tarafından kullanılan ortak bir işlemdir . Ancak, tüm cerrahi işlemler başarılı ve hastalar gastrik bypass revizyon almak gerekir değil . Hastalar üç temel nedenden dolayı bu işlem için tercih : ağırlık veya gastrik bypass cerrahisi kaynaklanan tıbbi komplikasyon kazanmak , yeterli kilo kaybetme değil . Doktorlarağız geçmesi ve bu minimal invaziv prosedür sırasındamide poşu yeniden boyutlandırmak için esnek bir cerrahi araçlarını kullanın .

ObesityHelp.com
Davranışı Yeme değerlendirilmesi nitelikli doktorlar gastrik bypass revizyon ilgilenen insanlarıngıda tüketimini inceleyeceğiz diyor . Hastalardoktor tarafından belirlenen bir zaman miktarı için gıda dergi devam edecektir . Doktorlar diyet modifikasyonu kilo kaybı ile hastaların sorun düzelecektir karar verebilir .
Mide Boyut artırın

Obezite CerrahisiTüketici Rehberi doktorlar bir üst endoskopi sınav yapmak belirtiyor uzun, esnek tüp için bir kamera takarak . Gastrik bypass revizyon gerekirse onlarmide gergin olup olmadığını görmek içinağız yoluyla bu boru eklemek ve . Bariatrik için
StomaphyX

Tüketici Rehberi Cerrahi StomaphyX , gastrik bypass revizyon yaygın biçimi , genel anestezi veağzına bir endoskopekleme içerir söylüyor . Mide boyutunu azaltmak doku kıvrımlar oluşturarak , mide dokusunun emme bölümleri cerrahlara .
Transoral GÜL ( Restoratif Obezite Cerrahisi , Endolumenall )

Transoral GÜL , bir gastrik bypass revizyon ameliyat , her ikisi de ağız yoluyla vücuda endoskoplar sokulması dahil olmasıyla StomaphyX benzer. Transoral ROSE ile ,endoskop özel araçlar uygun olan dört kanalları var , vemide poşu ve ince bağırsak arasındakibağlantı dikilir . Daha hızlı bir şekilde doldurmak için insanların mideleri nedenmideye yer sütür ve çapa cerrahlara .
Kurtarma gastrik bypass revizyon prosedürleri almak

İnsanlar dört duygusal yemek yemelisiniz altı hafta için . Mide iyileşene kadar , yavaş yavaş tüketilen katı gıdamiktarını artırmak .
Bedeli

Obezite CerrahisiTüketici Rehberi hem gastrik bypass revizyon işlemleri arasında 8500 $ maliyet ve diyor $ 12,000 -prosedürler veya sigorta kapsamında olmayabilir

.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]