|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lazer Göz Ameliyatı
Sağlığı ve Hastalıkları

Lasik Göz CerrahisiOrtalama Maliyet

Eski iletişim ve gözlük kullananlarışığı görmeye başlıyor . LASIK sayesinde , birçok şimdi açıkça görmek ve , bazı durumlarda , mükemmele yakın görme zevk edebiliyoruz . Eğer tüplü dalış ve diğer su sporları seviyorum eğer bu belli bir nimet olduğunu . Fonksiyon

LASIK korneaşeklini değiştirerek Miyopi , hipermetropi, presbiyopi ve astigmatizma düzeltir .
Maliyetleri

işlem içinmaliyet ödeme yeteneğini büyük ölçüde bağlı bir sağlayıcıdan diğerine değişir ve birçok cerrah finansman seçenekleri sunuyoruz .
Ortalama Maliyetler

çoğu lazer tabanlı vizyon düzeltme işlemleri göz başına yaklaşık 2000 $ maliyet
Tipik LASIK

mikrokeratom kullanarak olmayan bir özel LASIK içintemel maliyet . - - bir LASIKkorneal flep oluşturmak için tasarlanmış bir salınım bıçak ile hassas cerrahi alet --- göz başına yaklaşık 1750 $ olduğunu. Wavefront analizi ile güdümlü olmayan bir excimer laser , da kullanılır .
Özel Türleri

yaklaşık 2.300 dolar bir ücret bir Wavefronttan - içinmaliyeti karşılayacak bir lazer oluşturulan flep kullanılarak LASIK yönlendirilmelidir. LASIK cerrahlar da son derece hassas düzeltmeler için " Wavefront analizi" katabileceğiniz , üstün ya da niş teknolojileri için ek bir ücret ekleyebilirsiniz .
Hususlar

Genellikle,tek standart iki gözüaynı gündüzeltici işlem olsa dahi LASIK fiyatları göz başına kote olmasıdır . Eğer iki gözü düzeltilmiş varsa doktorlar tarafından iktibas fiyatları iki katına unutmayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]