| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Kayropraktik |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kayropraktik MS için Terapi

Multipl Skleroz veya MS , felce yol açabilir zayıflatıcı bir hastalıktır . Businirlerin çevresindekoruyucu kaplama yok arızalı bağışıklık sisteminin neden oluyor . Bu kaplama gitti sonra, vücudun bazı parçaları zorluk vücut bölümleri taşımak için yetersizlik ile sonuçlanır beyin , iletişim vardır. Multipl skleroz tedavi edilemez olsa da , mevcut birçok tedavi seçeneği vardır . MS için olası bir tedavi seçeneği olarak zemin kazanıyor Bir terapi ayak bakımı bakım olduğunu. Kayropraktik bakım multipl skleroz davranır ne kadar iyi yaygın klinik çalışmalar var olmamıştır Klinik Denemeler

rağmen, bireysel kayropraktik uzmanları tarafından yapılan bir kaç küçük çalışmalar olmuştur .

Bu çalışmalardan biri Colorado Dr Erin Elster tarafından yürütülen veAğustos 2 , Omurga Subluksasyon Araştırma 2004 Gazete'de yayımlandı . Dr Elster beş yılda 44 MS hastaları tedavi ve bunların yüzde 91'i gelişmiş deneyimli ve hatta MS belirtilerini tersine bulundu . Önceki araştırmalar baş ve boyun yaralanmaları , multipl skleroz için katkısı olan bir neden olabileceğini gösterdi çünkü Dr Elsterhastaların boyun yaralanmaları düzeltme üzerinde duruldu .
Kayropraktik Bakımı

Kayropraktik bakımsinirler üzerindeki baskıyı azaltarak ağrı veya diğer sağlık sorunlarının rahatlama sağlamak içinomurga ve boyun ayarlama üzerinde duruluyor . Eğer multipl skleroz muzdarip ve omurga veya bacakları ile ilgili sorunlar varsa, belirtilerin bazı Kayropraktik tedavi yoluyla rahatlama bulabilirsiniz . Eğer bir kafa veya boyun yaralanması acı varsa , siz de özellikle yardımcı olmak için Kayropraktik tedavi bulabilirsiniz .
Kendiniz için Şiroterapi çalışılıyor

karar verirseniz kendiniz için Kayropraktik tedavi deneyin hazırlamak için yapmanız gereken birkaç şey vardır . Eğer bir randevu önce birkaç Masörler ' ofisleri aramak ve bunlar MS hastaları tedavi çok deneyim yaşadım sormak . Multipl skleroz hastalarının tedavisindeen çok deneyime sahipbirini seçin . İlk randevu için geldiğinde , sizin chiropractor söylemek gereken ilk şey sizin MS belirtileri rahatlama arayan konum olmasıdır . O senin tedavisi multipl skleroz tedavisi için özel dişli olduğundan emin olmak için birkaç soru var olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]