|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | kene Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

Hattaen güçlü böcek sprey ve pratik giyim , halaormanda veya uzun otların bir günün ardından keneler için kontrol etmek gerekir

Nasıl Keneler denetleyin. Kısa sürede eve olarak kendinizi kontrol edin . Keneleralt kısmında başlar ve vücudunuzun onların yol yapmak istiyorum . Eğer kısa sürede kendi topraklarında çıkmak gibi bakarak başlarsanız akşam yemeği için yerleşmek önce , onları yakalayabilirsiniz . Talimatlar banyo için Baş düz

1
ve tüm elbiselerini kapalı şerit
. Kuru bir küvette onları atmak . Bubanyo zemin üzerinde sürünen canlılarla tutar. Onlar size değil, sırf , onlar etrafında kaynıyor onlar daha sonra bulmak olmayacak anlamına gelmez .
2

ilk saçınızı kontrol edin. Eğer uzun saçlarınız varsa , onu aşağı çekmek . Kafa derisi karşı ve tüm başının üzerinde düz parmaklarınızı çalıştırın. Parmaklarınızı tutun ve her iki elinizi kullanın . Kafa derisitüm yüzey alanına dokunun. Başınızı karşı küçük tümsekler veya nesneler için hissedin .
3

saçınızı tarayın . Umarım Kafanıza takılan herhangi bir kene bulamadık , ama onlar hala etrafında olabilir . Bir küçük dişli bir tarak kullanın ve iyice tüm saç ile tarak . Saçlarınızı uzun ise İşiniz bittiğinde , yukarı doğru çekin .
4.

yukarıdan aşağı vücudunuzungeri kalanı üzerinde bak . Bazı keneler çok küçük , bu nedenle cildinize dikkatlice bakmak . Sen , küçük, yuvarlak , siyah veya kahverengi yumru arıyoruz. Arka tarafına bakmak veya eşiniz etrafında ise bazı yardım istemek için uzun bir aynanın önünde durun .
5

kollarınızı kaldırın ve koltukaltı kontrol edin. Bayanlar, meme altında kontrol ettiğinizden emin olun . Koyu alanlar gibi keneler. Sizin erkek ve dişi parçalar sadece durumda kontrol edin. Şansı keneler başınızın için giyimdışında koştu vardır , ama üzgünüm daha güvenli olması daha iyidir .
6

bazı temiz giysiler giyin . Eğer bir kene bulgu olmadan bu kadar bunu yaptık eğer gitmek iyidir . Dikkatleküvetten elbiselerini almak ve kendinizi onları uzak tutun . Küvette kene arayın .
7.

dışında giysiler alın ve onları bir sarsıntı verir. Tersyüz bunları açmak ve onları tekrar sallayın . Eğer bir kene bulduysanız , bir süre dışarıda elbiselerini bırakın . Birini kaçırdıysanız, daha fazla gıda arayışı sonunda sürünerek gerekir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]