|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | kene Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

Keneler Kids koruyun nasıl

Keneler Onlar ağaçlık veya kalın çalılık , yaprak çöp veya uzun otların sahip alanlarda gelişmekABD genelinde yaygındır. Kuzey iklimlerde kış şartlarının normalkene popülasyonunu kontrol . Ancak,Kuzeydoğu gibi alanlarda sıcak , kışlar snowless sonuçlandıkene popülasyonunda bir patlama sonucu , overwintering keneler . Geyik Lyme Hastalığı neden olabilir , bu nedenle kene kendinizi ve çocukları korumak gerekir keneler. Talimatlar 1 kene kendinizi ve çocukları korumak için uzun kollu gömlek , uzun pantolon ve çorap giyin


.
2

emin çocuklar için açık renkli giysiler giymek olun keneler onları korumak . Keneler koyu kahverengi. Eğer koyu giysiler giymek , bu bir kene size olup olmadığını fark etmek daha zor olacaktır .
3

kene kendinizi ve çocukları korumak için bir böcek kovucu ilaçlar kullanın . Aile dostu sivrisinek kovucularortak markaların çoğu aynı zamanda keneler püskürtmek olacaktır .Ormanda yürüyüş yaparken
4

yollar üzerinde kalın . Bu, herkes tarafından zevk içinalanı koruyan değil sadece, ama kene sizi ve çocukları korur . Keneler parkurları yakın fırça ve fundalık takıl. Eğer çok yakın olsun , onlar tam anlamıyla gövde üzerine hop . Güvenli bir mesafede tutun ve ince olmalıdır .
5

kendinizi düzenli keneler için çocukları kontrol edin ve . Eğer böyle kamp gibi bir açık hava etkinliği tadını çıkarıyor iyi ışık hala var iken ,sabah ve akşam çocuğunuzun kontrol edin. Onun kulaklarını ve boyunense arkasında , çocuğunuzun derisi edin . Çocuğunuz soyunmak yapmak ve tüm kırışıklıklar ve kıvrımlar dahil , tepeden tırnağa kendi vücudunu kontrol .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]