|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | kene Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

İnsanlar ve Hayvanlar adlı Keneler Nasıl çıkarmak

En kimyasal çözeltiler veya sabunlar kene çıkarılması engel olacaktır . Bir istisna vardır . Daha Fazla Talimatları göster.
Marvel Gizem Petrol
ihtiyacınız var ve muhtemelen bir tarak olacak şeyler 1

ilk kene çıkarılması başka bir yöntem deneyin ve sonra bu bir deneyin etmeyin
. Yaralı keneler ya da en tipik kimyasallar veya sabun maruz kalanların büyük olasılıkla onların lokma serbest mümkün olmayacaktır . Jaws dondurulmuş kapatma ile , ölü bir kene çıkarma ,hastaların küçük birkene ile dışarı çekilmesine ve dakika kanamaya neden olabilir zorunda eti neden olabilecek bir tarak ya da cımbız ve kuvvet gerektirir .
2

bir bira bardağı veya Mystery petrol litre alın otomobil parçaları mağazalarında ve petrol kaynakları veya satılan diğer yerlerde ( o can bir kırmızı gelir ) . Cildinkene ve çevresindeki bölgelerde doğrudanyağı uygulayın. Cilt nüfuz sarhoşkeneler 5 ila 10 saniye verin . Yavaş ve nazikçe ileri ve gerihareket ettirin keneler . ( İsterseniz bir eldivenle ya da bir işaret ucu ile , parmaklarınızı kullanabilirsiniz) . Belki de bu lastikler kendi çene kaslarını . Eğer anlamda , onlar yavaş yavaş onları çekin , onların lokma çıkardık . ( Bir kene ve vücudun yeterli başkurban bırakılırsa ,kene gün geri tam boy veya neden kaşıntı uzayabilir ) .
3

Büyük ve inatçı keneler onların lokma dinlenmek almak için ek Gizem Yağ gerektirebilir . Dışarı inatçı kene almak için tam bir dakika sürebilir .
4

bir evcil hayvan tüylerine bir veya daha fazla kene tespit ettik sonra , senden önce senin eline biraz Gizem Yağı dökmek gerekebilir bir hayvan yaklaşım . ( Bazı hayvanlar , özellikle kediler , onlar bir kap ile onlara geliyor gördüğünüzde çalıştırmak için bir eğilim var ) . Alanda da parmakları ile kürk içineGizem kremleyebilir Eğer kene keşfetti .
5

bir tarak kullanın uzun saçlı kürklü hayvan dışında rahat bir kene kazma zaman . Bir ince dişli tarak küçük keneler için gerekli olabilir .
6

hayvanlarıniç kulak kene için kontrol edin . Kulakları Kanama muhtemelen bir hayvan umutsuzca keneler uzak kazımak için çalışıyor bir göstergesidir .
7.

Gizem petrol zaten ölü bir keneçıkarılması yardımcı olmayacaktır . Ancak, bu durumlarda enfeksiyonu önlemek için çok iyi çalışması için görünür .
8.

anti pire alın ve bir veteriner hekim, bir hayvan ya da yem deposunda , seniçin geçerlitür hayvanlar için ilaçlar kene geri bir hayvan ' s boyun . Genellikle yaklaşık 3 veya 4 ay için iyi bir konum . Talimatları dikkatle okuyun . ( 3 aylık ilaçlar en az 3-6 aylık hayvanlar için genellikle ) . Bir veya iki kez bir yıl olasılıkla çoğu iklimlerde yeterli uygulamalar. Kış aylarında muhtemelen gereksizdir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]