| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Teenage İlaç Kullanımı tedavi nasıl

bu arada kullanılması ya da tam teşekküllü bir bağımlılık olsun , gençler tarafından madde bağımlılığı göz ardı edilmemelidir . Genç uyuşturucu kullanımının tedavisi için gerekli adımları atın . Orada pek çok değişken vardır , ancakgencin refahı için acil bir tehdit varsa belki deen önemli mümkün olduğunca çabuk dışarı bulgudur . Talimatlar
1

genç kullanarak ve ne sıklıkta ne ilaçlar öğrenin . Bu genç gizli veya iletişimi önler , özellikle zor olabilir . Açık sözlü bir tartışma mümkün değilse , o zaman yeraltı gidin . Gencin arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza konuşun .
2

sitelerinde değerlendirme araçları kullanın ya daaile doktorunuzla konuşun. Bazen, hatta sabit delil olmadan , bir gencin kişiliği uyuşturucu kullanımının belirtileri vardır . Sorunu yaklaşan için bir plan birlikte koyun .
3

Çocuğunuza Uzan . , Bir nanosaniye son bu konuşma için hazırlıklı olun da olmayabilir ama . Sadece nanosaniye ,aşağıdaki ise teslimmesajı : " . . Biliyorum ben endişe duyuyorum Biz bu ile uğraşmak gerekir . "
4 sıra kullanımı ve bağımlılığı arasındakifarkı anlayın

, ve daha da önemlisi , ilaçlar arasındafarklılıklar. Birçok web sitesi ve topluluk kaynakları bu tip bilgiler var . Bağımlılığı hiçbir belirti varsa
5

, ara sıra kullanım hakkında genç konuşun . Uyuşturucu kullanımının genellikle yasadışı vehukuka sorun hayatında bunları birlikte takip edebilirsiniz işaret etmektedir. Çocuğunuza ayağa kalkar ve dışarı yürür bile .
6

bir bağımlılık durumu ile Deal ve pes etmeyin , kalıcı olmak. Bir konuşma muhtemelen bunu yapmayacağım , ne de iki ya da üç . Diğer insanlara saygı genç sorun ve endişe , sevgi , destek ve hareketihtiyacı bir mesaj sunmak yardım etmek mutlu etmek istiyor.
7

kullanarak ,bağımlılığı tedavisi için en iyi nasıl profesyonel yardım alın sahip olduğu kadar fazla bilgi . Her tedavi her kişi için çalışıyor , ve her bağımlılık etkilediğigenç olarak farklı.
8.

gencin durum için tasarlanmışadımları atın. Bugenç tedaviye kabul alma ile başlar ve bu adımı geçmiş almak için uzun bir zaman alabilir . Başarısız olabilir bir tedavi adım hatırlıyorum , ama bu vazgeçmek anlamına gelmez .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]