| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Peptik Ülser Belirtileri tanımlama nasıl

Peptik ülsermideastar görünür ve mide asidi tarafından kaynaklanır . Peptik ülserler genellikle komplikasyonlara sever neden olmaz , ancak tanı ve tedavidertli için büyük rahatlama getirebilir . Ayrıca , ciddi bir komplikasyonnadir örneği ,belirtileri bilmek yararlıdır . Daha Fazla Talimatları göster

Sağlık Sağlayıcı
ihtiyaç vardır 1 Doktorunuz herhangi mide ağrıları rapor


Peptik Ülser Belirtileri tanımlama nasıl
. Bu bir ülseren bariz göstergesidir . Düzenli deneyimli olsa bile genel rahatsızlık söz edilmelidir .
2

gibi geğirme veya mide ekşimesi gibibasit belirtileri göz ardı etmeyin . Bu baharatlı bir yemek üzerinde bu belirtileri suçlamak kolaydır , ama onlar da bir peptik ülser belirtisi olabilir ve sağlık kuruluşu söz edilmelidir .
3

herhangi doktorunuza bildiriniz kusma ya da bağırsak hareketi değişir. Değişiklikler birinde fark kan eklerseniz , derhal doktorunuza bakın . Kanama bir peptik ülsernadir komplikasyonlardan biridir ve hemen profesyonel bir sağlık ile ele alınmalıdır .
4

ağırlık fark , özellikle de herhangi iştah değişiklikleri veya kilo değişimleri konusunda doktorunuzla konuşun çaba olmadan kaybı . Birçok diğer koşullar bu neden olabilir , ama onlar da bir ülser belirtisi olabilir .
5

sağlık kuruluşu söyle yutma herhangi bir zorluk yaşayabilirsiniz edilir . Yalnız bu belirti bir peptik ülser alakasız görünse de, başka herhangi bir belirti ile deneyimli , özellikle bir işareti olduğunu ve söz edilmelidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com