| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Asit reflü , ülser ve belirtileri Gastroparezi

gastroparezik , asit reflü ve ülserbelirtileri genellikle doğada benzer ve bazen el ele gider . Kalp yanık , veya asit reflü pek çok faktör neden değil, aynı zamanda gastroparezis ve mide ülseri belirtisi olabilir . Mide yemek borusu içine yedeklernoktasına asit overproduces zaman Reflü

Asit reflü oluşur . Bu durumözofagus sfinkter ile ilgili sorunlar (valfgıdayemek borusumide girmek için izin verir ) , kötü beslenme ve yavaş mide boşalma gibi konularda , çeşitli neden olabilir .
Belirtileri reflü asit reflü

Ortak belirtileri tam veya mide distansiyon hissi , ve özellikle yedikten sonra midem bulanıyor ,karnın üst kısmında ağrı ve rahatsızlık vardır . Asit reflü de en sık kalp krizi gibi boğazda tahriş , öksürük ve kronik mide bulantısı ve kusma gibi şaşkın , göğüs ağrısına neden olabilir .
Gastroparezi
Gastroparezi oluşur . Sonuç geri mide asit üretiminde bir artışa neden olabilirmidede yiyecek kadardır .
Gastroparezi gastroparez belirtileri

Belirtileri mide ekşimesi olarak bildirilmiştir , alışılmadık duygu dolu sindirilmemiş gıda ( genellikle bir yemekten sonra)üst karın , bulantı , kusma , ağrı , karın kilo kaybı , şişkinlik , kan şekeri düzeylerinde değişiklikler ve iştah azalması.
Ülseri

Mayo Clinic göre , ülsermide , üst ince bağırsak veya özofagusiç açık yaralar vardır . Onlar kötü beslenme, stres , bakteri ve ibuprofen gibi anti - inflamatuar ilaçların aşırı kullanımı neden olabilir .
Ülseri Belirtileri

bir ülseren sık görülen belirtidir herhangi birgöbekgöğüs ile birkaç saat birkaç dakika sürebilir bir yanma ağrısı. Çoğu kez ,ağrı geceleri daha kötü vemide boş olduğunda . Bir ülser de iştah bulantı ve kaybına neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com