| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ülser ve Reflü Hastalığı

Asit reflü hastalığı , ciddi komplikasyonlara ve ülser gibi mide diğer bozukluklarına yol açabilir , tedavi edilmezse ortak bir gastrointestinal hastalıktır . Asit reflü, mide içeriğinin ve yemek borusu arasındabariyer bir kusurun neden olur . Sonuç ağrı ve diğer belirtiler çeşitli neden ,yemek borusu içine yedekleme mide asidi olduğunu. Asit reflü tedavi edilmezse ve sürekli asit yedekleme mevcut gittiğinde Önemi

,özofagus aşınmış olabilir ve belirtileri hatta diğer ciddi sağlık koşulları taklit , kötüleştirebilir. Asit reflüağrısı kalp krizi gibi göğüs ağrısına neden olabilir .
Yaraları

Ülser , peptik ve mide , tipik bir belirti olarak asit reflü üretmek . Mide astar ve aşınmış veya artan asit üretimi yaralı olmakmidenin diğer alanlarda ülser gelişimine en çok duyarlıdır . Asit reflü için
Tedaviler

Tedaviler ve ülser çoğunlukla aynıdır ve bu tür Protonix veya Nexium gibi proton pompası inhibitörü ( PPI) bir ders içerir. Ülserler gelişebilir Bazen , antibiyotikler bunlarhelicobacter pylori bakterisi neden olduğu , özellikle gereklidir .
Diyet

Helicobacter pylori bakterisi olduğunu peptik en sık nedenidir ülserler ve en sık kötü hazırlanmış gıdalarda bulunur . Emin olun gıda talimatlarına göre hazırlanır. Onlar asit üretimini teşvik gibi Ayrıca , tedavi sırasında asitli ve baharatlı gıdaların alımını sınırlamak .
İlaçlar

Hastalar NSAID ( non kullanımını sınırlayan tarafından asit reflü önleyebilirsiniz mide astar ağırlaştırmak Motrin ve Aspirin gibi steroid anti-inflamatuar ilaçlar) , .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com