| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Migren için DHE'nin Tedavi

DHE'nin dihidroergotamin anlamına gelir . Bu ergots adı verilen ilaçların bir sınıfına aittir. Ergots kan damarlarda büzülme ile migren üzerinde çalışmak . DHE'nin migren tedavisinde çok etkilidir . Ancak , potansiyel olarak ciddi yan etkileri kontrol ayarları dışında bunu kullanarak birçok doktor engeller. Intravenöz

DHE'nin kliniklerde ve hastanelerde IV tarafından uygulanabilir . Genellikle azaltılması ya da bir saat içinde bir baş ağrısı ortadan kaldırarak , hızla çalışmaktadır. Karmaşık durumlarda , DHE'nin her altı ila sekiz saat verilebilir .
Enjeksiyonları

Doktorlar ev kullanımı için DHE'nin enjeksiyonları reçete edebilir . Standart doz enjeksiyon başına 1 mililitre olduğunu. Tıbbi görüşler enjeksiyonlar dhe nasıl kullanılabileceği sıklıkta farklılık , bu nedenlereçete doktor tavsiyesi takip etmek en iyisidir .
Migranal

Migranal bir doktor - DHE öngörülen burun spreyi sürümü. Ilaç bir sprey her bir burun deliğine de verilmiştir. 15 dakika sonra , bu tekrar edilebilir. Üreticiye göre, Migranal kez bir haftadan fazla kullanılmamalıdır .
Yan Etkileri

DHE'nin herhangi triptanları alarak 24 saat içinde kullanılamaz migren tedavisinde kullanılan ilaçlar sınıfıdır . Yan etkileri de birileri alır zaman baş ağrısı meydana kalp hızı değişiklikleri ya da kan basıncı , göğüs ağırlık , bulantı , terleme, uyuşma veya güçsüzlük .
Baş

Rebound Rebound dahil kısa bir süre içinde çok sayıda Triptanlar veya non- steroid anti-inflamatuar ilaçlar. Doktorlar ayrıca tepme baş ağrısı neden olmadanbaş ağrısı döngüsünü kırmak amacıyla dhe kullanabilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com