| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Staph Enfeksiyon kurtulun nasıl

bakteri Staphylococcus aureusderi veburun ve boğazda bulunabilir . Bakterilervücuda taşır vekan , kalp, akciğerler veya idrar inceliğini işgal ederse ölümcül olabilir . Bir anda bir stafilokok enfeksiyonuhastaneye bir gezi ile ilişkilidir. Bugünenfeksiyonhastaneye olmamıştır insanlar kadar gösteriyor . Yine de, daha büyük bir endişe bakteriler daha dirençli hale antibiyotiklere olduğu bir gerçektir. Talimatlar
1

bir sorun olabilir tanır . Bu tür böcek ısırıkları , sıyrıklar , kesikler ve lekeleri gibi herhangi bir hafif cilt problemleri , dikkat edin. Alan iltihaplı ise , normal iyileşme ya da enfeksiyon gibi görünür değildir , hemen doktorunuza görünün .
2

hızlı tepki . Mayo Clinic göre , metisilin dirençli staphylococcus aureus veya MRSA nedeniyle stafilokok enfeksiyonu geleneksel laboratuar testleri tamamlanmadan önce şiddetli vakalarda ölüme neden hızla ilerleyebilir . Daha hızlı ve daha pahalı testler stafilokok enfeksiyonugerginlik belirlemek için kullanılabilir .
3

bakterileri tanımlayın . Düzgünstafilokok enfeksiyonu tedavi için bakterisuşu tespit edilmesi gerekir . Mayo Clinic göre , tüm stafilokok neden olan bakterilerin yaklaşık yarısı penisiline dirençli .
4

stafilokok enfeksiyonusuşu içindoğru antibiyotik alın . Stafilokok antibiyotiklere zamanla dayanıklı hale gelir, çünkü , doktorlar genellikle sadece ciddi gerektiğinde bunları kullanarak , antibiyotikkullanımını sınırlamak için deneyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com