| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kronik Candida belirtileri hakkında

Candida , maya form, çoğunlukla kolon veya deri yüzeyinde zararsız yaşar. Dr William Crook , "Maya Connection , " yazarı subklinik maya üremesine yaygın hastalıklar çeşitli sorumlu olabileceğini önermektedir . Tartışmalı olsa da , kronik candiasis kavramı alternatif sağlık toplulukları çok popüler hale gelmiştir . Klinik Kandidiyaz

kronik Candida büyümeen belirgin tezahürü sık , semptomatik mantar enfeksiyonudur . Bu pamukçuk , vajinit , ya da kepek gibi tezahür edebilir .
Bağırsak Belirtileri

İrritabl Bağırsak Sendromu ve şişkinlik ( maya mücadele "dost " bakteriler ) probiyotik kullanımıyla tedaviye yanıt kronik kandidiyazisbozukluğun altta yatan bir neden olup muhtemelen çünkü .

Dr William Crook göre
Şeker Cravings , kronik mantar üremesine aşırı sorumlu olabilir Candida karbonhidratlar .
Yorgunluk ve Sinirlilik

herhangi bir kronik subklinik enfeksiyonbağışıklık sistemini boşaltmak beri büyür beri şeker istek , Dr Crook kandidiazis olduğunu göstermektedir Kronik Yorgunluk sendromu ve diğer ortak hastalıkları yatan neden .
Tartışması

Kronik kandidiyazis tam anlaşılmış ve genel tıp uzmanları (sendromu oldukça nadir olduğuna inanmıyorum ya varolmayan) . Daha fazla çalışmakonu üzerinde gereklidir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com