| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

İdrar Yolu Enfeksiyonu ve Böbrek Enfeksiyon ArasındakiFark Nasıl Anlaşılır

Bir idrar yolu enfeksiyonu ve böbrek enfeksiyonu bazı açılardan birbirine benzer , ancak bir bütün olarak ,farklılıklar çok açık . Burada benim yazımda nasılikisi arasında ayırımı için size anlatacağım . Talimatlar 1. Bir idrar yolu enfeksiyonu oldukça ağrılı olabilir


. Bu aciliyet , ağrılı idrara çıkma , kanlı idrar ve hatta bir sürü neden olur . Eğer tedavi edilmezse, bu bir böbrek enfeksiyonu olabilir . Siz veya bir idrar yolu enfeksiyonu olan bir ateş çalıştırmak olmayabilir .
2.

böbrek enfeksiyonu da birkaç belirtileri dışında, idrar yolu enfeksiyonu olduğu gibiaynı belirtilere neden . Bu belirtiler genelliklesırt yan ağrısı , siyah kömür renkli idrar , bulantı ve kusma vardır .

Bir böbrek enfeksiyonu hakkında başka bir şey , bir yüksek sıcaklık çalışacak olmasıdır . Çabuk tedavi edilmezse idrara çıkma da tamamen durabilir. Bu nedenle hızlı tedavi için çok önemlidir .
3

Antibiyotikler genellikle idrar yolu enfeksiyonu ve böbrek enfeksiyonları için verilmiştir . Bir böbrek enfeksiyonudurumunda , hastane bakımı ya da gerekli olmayabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com