| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ter - Yeme Bakteri Türleri

Bakteri mikroorganizmaları tanımlamak için kullanılan genel bir terimdir . Ter - yiyen bakteriler ter ve ölü cilt hücrelerini beslemek cildimizde yaşayanbakterilere eder . Bu bakteriler , tuz veter bezleri tarafından salgılanan amino asitlersu kadar yiyin. Terbesin çarpmabakteri yardımcı olur. Ter kokulu koltukaltı ve ayaklar doğuran tatsız , keskin kokuları var yağ asitleri içine bozuldu . Cildin nem alanları ana bakterilerin en büyük sayıda bulunmaktadır. İnsan vücudununderi ter bezlerinin iki tür vardır . Bu türkoltukaltı , kasık ve kafa derisi gibi saç köklerinin , bol apokrin ter bezleri bulacaksınız . Onlar duygusal stres altında olduğunuzda yayımlanan bir yağlı ter salgılar . Bakteriler tarafından apokrin terdökümü en sık vücut kokusu sorumludur . Sendoğrudan cildinize bol ter bırakmadan ,vücudun çoğu alanlarda üzerinde ekrin bezler bulacaksınız . Staphylococcus epidermidis

National Geographic bilim adamları insan derisi onlar aslında düşündüğümden daha farklı bakteri ev olduğunu keşfettim 2009 makalesinde bildiriyor . Önce bu keşif , bu stafilokok cilt üzerinde bulunanbaskın bakteri olduğu düşünülüyordu .

Stafilokoklar ter ve ölü cilt hücrelerini besleyerek ,mukozaları ve memelilerin cilt yaşamaktadır patojenlerdir. Staphylococcus epidermidis , insan cildi üzerinde bulunan bakterilerin en sık ve çok sayıda türdür. Bu yaygın bir bakteri genellikle zararsız olsa da , belli koşullar altında zararlı olabilir . Bakteri , özellikle bağışıklık sistemi olan kişilerde , hastaneden edinilen enfeksiyon ile ilişkilidir .
Corynebacterium

vücudun belirli bir alan üzerinde sürekli bulunan mikroorganizmalarınkarışımı normal veya doğal bitki örtüsü olarak bilinir. İnsanlarda , bakteriler cilt florasının en yaygın ve en çok bileşenidir. Ter yeme korinebakterilerin genelliklekoltuk bulunan düzenli cilt florası vardır , ve sivilceye neden olabilir .
Micrococcus

ederken stafilokok gibi yaygın değildir , mikrokoklar deri sakinleri ve Micrococcus luteus baskın türdür. Ter ve ölü deri hücrelerininbesin beslenenbakteriler , aynı zamandaburun mukozasında yanı sırahava , toz ve toprak .
Peptostreptococcus

koltukaltı bizim ön kol, kuru cilt üzerinde bulunan bakterimiktarının çok daha az kare inç başına birçok bakteri milyonlarca içerir . Peptostreptococcuskoltukaltı ter tarafından sağlanannemli , rutubetli ortamda büyürkoltuk altı bölgede bulunandaha yaygın bakteri başka bir şeydir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com