| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | diğer Kanserler |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir pseudomyxoma peritonei Uzmanı bakın nasıl

pseudomyxoma peritonei mukus büyük miktarda salgılarkarın boşluğununiç yüzeyinde bir tümördür . Bu nedenle karın çevresi ,sözde artmasına sebep olur " jöle - göbek . " Bu nispeten nadir bir durumdur çünkü , onun tedavisi en iyi tedavileri veyeni tedavi rejimleri aşina uzmanlar tarafından işlenir . Talimatlar 1Sugarbaker onkoloji ortaklarısitesindeyorum yazısına bakın


. Bu grafikseltedavi seçeneklerini anlatan bir akış şeması vardır ve bunlar takip edilmelidir nasıl . Ayrıca sitoredüktif cerrahi ayrıntılı bir tartışma için bağlantılar ,tümörlerin çıkarılmasıprimer cerrahi anlamına gelir.
2

birincil bakım doktoru ( PCP ) ile tedavi tartışın . O ilk seçenek tedavisi için hangi bir fikir olacaktır . Bunlar sigorta bağlı olacaktır .
3

PCPönerisi şu bir uzman için arama başlayın . Büyük olasılıkla , bu (onkolog ) yerel bir kanser uzmanı ile bir randevu olacak .
4

İletişim Houston TexasÜniversitesi MD Anderson hastanesi gibi kanser tedavisi içinulusal merkezlerinden biridir . Bu hastane psödomiksoma olan 45 hasta cerrahi dizi rapor ve belli bir deneyime sahiptir . Eğer tedavi için ulusal bir merkeze gitmeye gerek olmayabilir, ama onlar seçim vehastalık aşina yerel hekimler ile ilgili sizin için kaynak olabilir .
5

onkolog ile tedavi alternatifleri tartışın edin PCP . O gördü psödomiksoma bironkolog kaç vaka değildir . Ayrıca , herkes tanı emin nasıl tartışacağız . Aynı belirtileri üretebilir , farklı tümörlerin vardır .
6.

bakılmaksızınonkolog da anlaşılacağı ne ikinci bir görüş isteyin. Buonkolog bir hakaret değildir . Bir psödomiksoma gibi nadir tümör için , sadece uygun bir önlemdir . Eğer mümkünse yerel bir tıp fakültesinden bir görüş almak . Bütün tıp fakülteleri sevk merkezleri ve nadir sorunları daha fazla sayıda görmek cerrahi önerilir eğer
7

aynı süreçte Git - . Eğer adlandırılır kimecerrah görmeye ama ikinci bir görüş arayan . Her zamandöngü içinde PCP tutun. Sadece o sizi tanıyor ve tıbbi tüm sorunları anlayan beri PCP tedavinizçapa olmalıdır . Eğer tedavi bu çeşitli aşamalarında hareket ek olarak , sizin PCP destek paha biçilmez bir kaynak olacaktır .
8.

eğer MD Anderson gibi ulusal merkezine gitmek için gerekli her türlü adımlar üzerinden gidin tüm yerel seçeneklerini takip ettikten sonra rahatsız. Izlem zordur ve hasta genellikle kişiliksiz bir şekilde tedavi ile koştu beri milli merkezleri her zaman en iyi çözüm olmasa da yerel seçenekleri ile rahatsızlık varsa , birine giderek gerekli olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]