| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ticari Elektrikli Araçlar

Elektrikli aletler elektrik işçileri iş yerinde daha etkin ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek yardımcı olur. Elektrikli bir işçi için uygun elektrik araç bugün fonksiyonel ve etkili hem de güvenli ve izole olması gerekir. Evde veya ticari , herhangi bir tür ekipman kullanırken Ancak , kullanıcıların elektrik doğrudan maruz kalma ciddi yaralanma hatta ölüm riski önlemek için kaçınılması dikkat etmelisiniz . İzoleli Tornavida

İzoleli tornavida , aynı zamanda bazen elektrikçi yalıtımlı tornavida adlandırılan , vida yerleştirilmesi ve sıkılaştırılması için kullanılır . Yalıtımlı bir tornavida genellikle onun kolundantornavidaucunu ayıran bir yalıtkan madde olacak . Elektrik kötü bir iletken olan , yalıtkan madde , elektrik çarpması gelenişçi korur . OSHA standartları bu izoleli tornavidalar 1.000 volt elektrik alternatif akım maruz kalan ve hatta 10,000 volta kadar artabilir zaman işlemek için güvenli olmasını sağlamak .

Tipik olarak , yalıtılmış tornavida kolları iki yalıtım katmanları , her biri farklı bir var renk bu yüzden kolayca tanınabilir . Bu saplar yanıcı ve darbeye dayanıklı hem de .
Çok Amaçlı Elektrik Kablo Aracı

Bu çok amaçlı el aleti çekerek , bükme , kavrama için kullanılabilir , , sıyırma kesme ve elektrik tellerini kesmek . Bu kompakt ekipman iğne - burun pense , kolları ve kullanımdaaracınboyutu azaltılabilir böyle bir şekilde düzenlenmiş olan diğer aracı unsurları içermektedir .
Tel Stripper

bir tel striptizcielektrik tellerininyalıtım (plastik kaplama ) kesmek için kullanılan bir el elektrikli cihazdır. Açılan telinin uç kısımları elektrik çalışma yapılır zaman şeritli gerekir . Kablo sıyırıcı (tel örgü gibi aynı boyutta ) telin çapından daha küçük boyutlu delik oluşur. Bu, tel çekirdeğini zarar vermeden yalıtım düzgün bir kesim sağlar. Bu nedenle, tel striptizci çok kalın veya çok ince teller üzerinde çalışamaz . Piyasada striptizci iki tipi vardır - . Manuel ve otomatik
Kablo Ripper

düşük teknolojili araç , kablo Ripper basit bir U - şekilli bunun içinde birkaç tel tutanağır bir plastik kılıf boyunca kesmek için bir kesme kafası vardır metal araç . Bu teller , sırayla , yalıtkan bir başka ince bir tabaka ile kaplanmıştır. Birkaç tel plastik yalıtıcı (kablo) içinde olduğu zaman, tek tek yassı tellerin de bir elektrik prizine takılı olabilir , böylece gevşek ve birbirinden ayrılması gerekir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com