| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tekerlekli sandalye ile Van ve Otobüsler için Federal Sicil Yönetmeliği

Amerikalı Engelliler Yasası ile tüm halk otobüsleri ve minibüsler üzerinde tekerlekli sandalyeye mahkum insanlar için uzay ve güvenlik kısıtlamaları manevra , yeterli erişilebilirlik gerektirir . Yönetmeliğe birkaç önerilen değişiklikler özel gereksinimlerini açıklığa kavuşturmak için inceleme altında şu anda . Halk otobüsleri ve minibüslerin üzerine rampaları

Tekerlekli sandalye rampaları dört kat daha uzun süreotobüsünyüksekliği gibirampauzunluğu olmalıdır , yani 1 ila 4 nominal rampa oranında olmalıdır . Bir asansör kapısı ile yeni araçlar yerine rampa kullanılabilir .
Antre Açıklık ve Manevra

Yönetmelikler kadar 30 olan tekerlekli sandalye karşılamak için otobüs ve kamyonet kapı gerektirir inç genişliğinde ve 48 santim uzunluğunda . Kapı daaraç içinde bir tekerlekli sandalye alanakapıdan manevra için yeterli yer sağlamak zorundadır .
Güvenliğini Sistemi

Otobüsler ve minibüsler sağlamak için gereklidir ileriye veya geriye dönükyolcu ile tekerlekli sandalye güvenli sistemleri. Bir tekerlekli sandalye bağlı yolcu yanlara yüz olamaz . Güvenlik sistemleri kuvvet £ 4.000 dayanacak şekilde tasarlanmış olmalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com