|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling
Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Patlama Survive nasıl

Belki aşırı durumlarda kişisel güvenlik içinen korkunç tehdit , yüksek verim patlama meydana geldi. Masif sarsıcı kuvvet ve böyle bir olayın kaynaklanantehlikeli enkaz ciddi bedensel zarar veya ölüme neden olabilir . Ancak, bukuvvet alacak şekilde vücudunuzun konumlandırılmış sağlamak için gerekli önlemleri almak eğer bir patlama hayatta kalmak mümkün . Talimatlar 1

bir patlama yakın olduğunuişaret tanıdınız
. Bir trafik kazasıdurumunda ,
2

.Aracın yakıt hatlarına bağlayan şey yakın alevler kontrol acil durum genellikle ikinci düşünceler için zaman izin vermez farkına varın. Patlama hayatta kalmak için şansınızı maksimize etmek için hızlı tepki .
3

yanıcı olmadığını , tercihen herhangi bir büyük katı nesnenin arkasındaki bir kapağı atın .
4

midenizde düz yalan ,yere vücudunuzun indirin .
5

elinizle başınızı örtün ve mümkün olduğuncayere yakın olarak yüzünüzü tutun ,günaha kaçınarak kalk veacil geçti görmek için .
6

patlamanınilk patlamanın dalga boyunca işlenecek pozisyonda kalınız ve büyük olarak nefes bir anlık kaybı yaşamaya bekliyoruz oksijen anlaşmapatlamazorla yoğunluğu değişen , deplase olabilir .
7

acilsiteyi terk denemeden önce herhangi bir büyük yaralar için kendinizi kontrol edin . Patlama uzun vadeli sağlık için daha genel endişe yalnızca bir parçasıdır hayatta kalmak için.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]