| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sonicare Elite Talimatları

bir elektrikli diş fırçası diş ihtiyaçlarınız içindoğru seçim olabilir . BöyleSonicare Elite gibi elektrikli diş fırçaları , birçok özellikleri , bir sonucu olarak, diş hijyeni gibi , sizin fırçalama tekniğini geliştirmeye yardımcı ve olabilir . Onun belirgin özelliklerinden bazıları konturlu kılları , açılı fırça boynu ve dolgular ve tacı gibi parantez ve diş restorasyonlar , insanlar için güvenli nazik bir temizlik eylemi içerir . EğerSonicare Elite ile fırçalama başlamadan önce , etkili it.most kullanımı hakkında bazı öneriler öğrenmelidir . Talimatlar 1

diş fırçasınınsap üzerine Sonicare'e Elitefırça kafasını kaydırın
. Orada ,
2

Grip,fırça başlığı .Sap içindeki çentikler aynı hizayafırça kafasına göstergesi barlar olmaksapa takmak ve bunu sıkın saat yönünde döndürmek vefırça kafa tutacak ve ele sıkıca bağlandığından .
3

kullanmadan önce Sonicare'e Elite diş fırçası şarj edin. Sapıntabanışarj sığmaktadır . Sonicare logosu dışa dönük olduğundan emin olun . Eğer fırça için kullandığınız süreceilk birkaç gün için , onun şarj her zaman sizin Sonicare'e Elite bırakın .
4

Sonica Elite üzerindekikıllar tercih ettiğiniz macunu koyun ve koyun güç düğmesine basmadan önce ağzınızda . Bu diş hekimleri tarafından önerilenOptimum fırçalama süresi dolduğundan Sonicare'e Elite , iki dakika boyunca fırçalayın ayarlanır. Bu iki dakika ayarı duraklatmak veyagüç düğmesine basarak durdurabilirsiniz . Ayrıcaiki dakika kadar bir kezgüç düğmesine basarak uzatabilirsiniz . Ağzınızın
5

Temiz bir bölüm bir seferde . Zihinsel , dört ayrı bölüme ağzınızı bölün. Sizin Sonicare Elite her 30 saniyede bir bip sesi çıkarır . Bip sesi zaman ağzınızınsonraki bölüme geçmek .
6

fırçalama tercihlerinize uygun şekilde Sonicare'e Eliteayarlarını değiştirin . Şarj diş fırçası yerleştirin ve"Çift Hız Kontrol " düğmesine basın. Bu düğmeye tekrar basın , ama bu sefer onu tutun . Geçerli ayarlarıyeşil LED ise hangi pozisyon bağlı olarak gösterecektir . Pozisyon dört30 saniyelik aralığı özelliği olduğu anlamına gelir . Pozisyon beş30 - ikinci aralığı özelliği ve 30 saniye daha fazla Senin iki dakikalık fırçalama süresine eklenir edildiği anlamına gelmektedir . Bir sarı bir ışık ile görüntüler ve pozisyon30 saniyelik aralık özelliğini kapatmış demektir .
7

tüm diş macunu kaldırmak için fırçalama sonra iyice Sonicare'e Elite durulayın .


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com