| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Onarım için bir Sonicare'e Diş Fırçası gönderin Nasıl

Sonicare'e elektrikli diş fırçalarımalzeme ve işçilik bir iki yıl garanti kapsamındadır . Herhangi bir elektronik cihazda olduğu gibi , başarısızlık nedeniyle elektrik bileşenlerikorozyona zamanla oluşabilir . Bu garanti bu fırça kafası veya ultraviyole ışık gibifırçanın çıkarılabilir kısımları kapsamaz dikkat etmek önemlidir. Buuser.Things tarafından yanlış veya kötü kapsamazgaranti You More Talimatları
show
Posta malzemeleri
satın
Kanıtı ihtiyacınız olacak ki dikkat etmek de önemlidir 1

Sonicare'e diş fırçası hatalı malzeme veya işçilik sonucunda arızalı olduğundan emin olun . Bugaranti kapsamındasadece iki yönü vardır . Fırça, düştü hatalı veya herhangi bir şekilde istismar ise ,garanti geçersizdir .
2

fırça kafası veya UV ışığı zarar görmediğinden emin olun . Fırça kafaları ve UV ışıklarıgaranti kapsamında değildir .
3

satın alma belgenizi bulun veson iki yıl içindeürünü satın emin olun . Sonicare satın alma kanıtı olarakaslı gerektirir , ancakorijinal ambalajı gerek yok . Makbuz olmadan, garanti kapsamında değildir .
4

garanti iddiada ve ürününüzü gemi için yapmanız gerekenleri öğrenmek için 800-682-7664 demüşteri hizmetleri merkezi Ulaşın ( gerekirse) .
5

sevkıyat adresi ve gereksinimleri not edin. Şirket bir vaka ile ayrı ayrı her sorunu ele , böylecesevkiyat gereksinimleri ve prosedürleri nerede yaşadığınıza bağlı olarak değişebilir ve problem ne tür diş fırçası ile yaşıyoruz . Bazı durumlarda , hatta bir yedek almak içindiş fırçası göndermek zorunda olmayabilir . Bu durumda , size sağlamak için gereken her satın alma bir kanıtıdır . Diğer durumlarda,şirket ya da bunu yapmak için bir nakliye etiket ve paketi ile size olmayabilir ---birimini göndermeniz gerekir .
6

ünitesini açarak pilinizi tamamen boşaltın ve artık bunu açtığınızda başlar kapanıncaya kadar .
7

gerekirse , onarım için cihazınızı maille .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com